şükela:  tümü | bugün
 • bir kızdan duyduğum laf atma mı iltifat mı olduğunu anlayamadığım ama iltifat kelimesini ihtiva eden bir başlığa yazdığıma göre iltifat olduğunu düşündüğüm belkide öyle olmasını istediğimdir.
  - neydi lan konuyu unuttum

  bisikletimle yokuş yukarı trafiğin içinde yol almaktayım. (kaskım takılı) kaldırıma yakınım. tırmandığım için hızım düşük. nefesi kıçımdan alıyorum. tam o sırada ''bindiğin bisiklet olayım sür beni'' diye bir laf duydum. inanmazsınız bunu söyleyen bir kızdı. kafamı çevirdim, göz göze geldik, ne cevap vereyim diye düşünürken konuşamadığımı farkettim. o lafın bende ki fizyolojik etkisi bu oldu sanırım. yutkunup yolma devam ettim.

  bindiğin bisiklet olayım sür beni dediğine göre benden etkilendi heralde şapşik. iltifat olan kısmıda kendini bana sürdürecek kadar yakışıklı bulmuş olması beni.
 • gerçekten sen çok güzelsin.

  not: erkek olduğumu söylememe gerek yok sanırım, aksi halde enteresan olmazdı.
 • "senin boyunda olup da bu kadar dil bilen bir insan gormedim ben."

  amk dil bilmenin boyla alakasini nasil kurdun, ya da iki tane guzel sey soylemek istedin de cumle tasarrufu mu yapayim dedin bilmiyorum ama boyle iltifat olmaz olsun.
 • bir arkadaşımın birkaç saniyeliyine platonik olarak beğendiği kıza, kızın duyamayacağı şekilde ettiği müthiş iltifat; aaa kız, götü de var!
 • -yeryüzünde tanıdığım en tatlı göbüşe sahip sosyopatsın. (bunu hoşlanılan kızdan duymuş ve kendisinden uzak durmam gerektiğine yormuştum. belki de kilo vermem gerektiğine yormam lazımdı.)

  -masterpiece olmuş, manyak seni! (bunu da bir sözlük yazarından msj olarak almış, ibnenin tüm entrylerini seri eksilemiştim ki buna pişmanım; ben, "31. manyak" demek sandıydım.)

  bazen külfet gibi anlamalara yol açan, beyninizi altın bir külçe gibi darp eden, tuhaf iltifatlardır.
 • (bkz: uzun adam)
 • --- spoiler ---

  - kolyeni bende düşürmüşsün akşam gel al.
  + yangında düşürdüm sanmıştım.
  - yangın sayılır...

  --- spoiler ---

  (bkz: ağır roman)
hesabın var mı? giriş yap