şükela:  tümü | bugün
 • ulan bir kaç ay memleketten uzak kaldık, evlendik balayı yaptık geldik her yer karışmış... herkes duyumcuları konuşuyor... bu duyumcular tabii memleketın en önemli derdi olan futbol üzerine yazıp çiziktiriyorlar... hayır akıl tutulması yaşıyorlar, ibrahimovic'i beşiktaş'a getirmeye kadar yürümüşler, bunun olasılığı var mı? üst üste üç kere düşeş atabilme ihtimaliniz ne kadarsa ibrahimoviç'in gelme ihtimali de o kadardır...

  diyeceğim o ki, kandırmayın beşiktaşlıları...
 • modern simsar gibi bir şey. emin olamadım.
 • bilgileri çok sağlam kaynaklardan alırlar.
 • yıllarca kullanabilirler bu özelliklerini.

  (bkz: eto'o bitmiş)
 • internet medyasında çok var bunlardan. garip tripleri olan adamlardır bunlar. "çabamızın adı galatasaray" yalanı ile kendilerine kısa yoldan karizma kazandırmak amaçlı çalışırlar. itibar etmeyiniz. hatta dalga geçiniz.
 • türk futbolunun fuat avnisi olan twitter fenomeni, yazdığı şeyler şu ana kadar doğru çıkmakta ve beni özellikle galatasaray camiası için inanılmaz korkutmakta. galatasaray resmen el birliği ile bitirilmekte ve taraftar grubuna sus payı para verildiği söylenmekte. bu kadar başarısız yönetimin olduğu yerde taraftarın protesto etmemesi bana hep garip gelmişti zaten başlığını açmıştım aylar önce şimdi nedenini daha iyi anladım. (bkz: galatasaray taraftarındaki enteresan sessizlik)

  edit:https://twitter.com/duyumcu_
 • üstte dendiği gibi futbol'un fuat avnisi. yalnız kimden yana anlayamadım. önce trabzon düşmanı gibiydi, dedim taaam bu fenerli. aşağılara indikçe hem fener'e hem gs'ye giydirdiğini gördüm. türk futbolunu rte'nin yönettiğini söylüyor. sanırım zaman spor bölümünde çalışanlar yazıyor bu adresten. tek kişi olmadığı kesin ama, ilk ben diyim bunu.
 • yeni bir meslek. twitter de çok var bunlardan. takım falan fark etmiyor. önce gidip gündemdeki olaylara mesaj yada entry neyse işte ondan gir. sonra da ibrahimoviç gs de beşiktaş messi ile anlaştı kulüp direniyor yaz. haydi 100 bin takipçi geldi sonra zaten duyum dedik, uçak rötar yaptı de inkar et.

  sağlam iş mayaşı ne kadar acaba.

  bu arada ronaldo bitmiş.
 • takip edilmesi gereken twitter kullanıcısı. fener medyası ve işbirlikçileri tarafından kapanmış gibi gösterilmeye çalışılan şike davası hakkında söyledikleri ilgi çekici ve bu süreçte çeşitli çevrelerce korkutulup sindirilmemiş birkaç gazeteci ve hukukçunun iddialarıyla örtüşmekte. devam etmekte olan sürecin sonunda olası bir küme düşme ya da türk takımlarına avrupa'dan men cezası gibi yaptırımlara karşı fikret orman ve dursun özbek'in ikna edildiği, böyle bir durumda bunun nedeninin türkiye'nin avrupa birliği politikasına karşı siyasi olarak verildiği algısının oluşturulup kamuoyuna anlatılacağı yönünde hiç de mantıksız gelmeyen iddiaları var. ayrıca ultraslan'ın galatasaray yönetimi tarafından yüksek miktarda ürün ve para karşılığı sesinin kesildiği teorisi bunların hepsinden daha fazla inandırıcı.
 • (bkz: #65610753)