şükela:  tümü | bugün
 • dünyanın düz olduğunu tüm dünyanın kabullenmesiyle beraber bilim dininin sorgulanması an meselesidir. aşılarla, chemtrails ile, uyuşturucularla, flouridle beynimizi uyuşturmaktan başka hiçbir şeyi başaramamış olan bilime ayrılan para ve bu dolandırıcılığa olan ihtiyacın son bulması parasal sistemi ve kapitalizmi de tam kalbinden vuracaktır. bu noktaya gelip gelmediğimize karar veren tek odak ise kabbalistler olacaktır.

  tüm kanıtlar sınırlı beyinlerin ve araştırmayı bilmeyenlerin de önüne serildiğinde utancından intihar edecek küreciler bile olacaktır. bu geçiş sürecinin yaşanabilmesi için en önemli unsur tüm ülkelerin başında bizimki kadar güçlü liderlerin olmasıdır. hepsi ve daha fazlası için:

  https://www.youtube.com/watch?v=p56gwzozjqm
 • özgürlüğün olmasa da, mutluluğun anahtarıdır.
  (bkz: cehalet mutluluktur)
 • kanıtlarımı çürütmek yerine bana saldıranların taşları canımı yakamaz...
 • şahsi görüşüm şu yönde.

  nasa denilen kurumun iddia ettiği şeylerin sağlamasını yapamadığımız için bir çok konuda abartılı ve yalan yanlış bilgiler, haberler verdiği, bilgisayar görsellerini gerçek gibi paylaştığını düşünüyorum ama düz dünya fikri de oldukça bilim kurgu duruyor.

  sonuçta teleskop ile bakınca jüpiter ve uyduları, meteor yağmurları vs.. çıplak göz ile izlenebiliyor.

  uzay turizmi denilen şey gerçekleşmediği sürece düzcüler ve küreciler olmaya devam edecektir.
 • bak bak bak, lafa bak. "nasa denilen kurumun iddia ettiği şeylerin sağlamasını yapamadığımız için..."

  lafa bak.

  nasa denilen kurumun yaklaşık 18 bin çalışanı, milyonlarca dolar bütçesi var ve sen götü boklu, bunların sağlamasını yapamadığını ve bu yüzden onlara inanmayacağını söylüyorsun.

  milletimizin en büyük sorunu bu: kendini bir bok sanmak. güneş görmeyen, fatura girmesin diye kombi yakamadığı evinden nasa'nın işlerinin sağlamasını yapacakmış. gerekirse kerpiçle ısınırız diye meydan okuduğunu zanneden hıyarlar bunlar.

  not: yanlış bir ifadedir.