şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte yazardır.
  • kadınlara saygı duyuyorsan, sağda solda ağzını gererek ona buna yatağından geçenleri anlatmıyorsan, onların mahremine ve gizliliğine önem veriyorsan gayet olabilen bir durum.

arkadaşlar 2 dk da boşalmayıp kadına değer veren erkek arıyor herkes.

sen akıllı, tutkulu ve az romantik olursan emin ol bekarken cinsel hayatın daha renkli olur.
  • bekar olan erkektir. oğlum evli insanların seks hayatı yok ki zaten. bekarken yaptınız yaptınız evlenince bir bok olmuyor zaten.

not: bekarım.
  • ‘ben seks yapıyorum yeaa’ diye ortalıkta dolanmaz. sevişmek onun için bir kazanım değildir, zaten rutine dönüşmüştür.

yalnız karıştırılmaması lazım. burada yemek yediği eli bafileyen tipler tam aksine sevişemeyen, hatta yakın zamanda abazanlıktan buhar olup uçacak tipler. onlar için de çok fazla yapacak bir şey yok.
  • başlığa 5 saniye bakınca jesusman nicki belirecek diye düşündüm resmen.
  • ben turkiyede sunu gordum. ınsanlar kendi yapamadigi veya gormedigi seyi yok saniyor. seks de bunlardan biri. kendisi sevisemiyor diye herkesin yataginda elini sevdigini saniyor. sorarsan da, para yok abi para olsa butun kizlar etrafimda. dostum bir disari cik hava al insanlarla tanis kendine bak. zor degil o kadar.
  • bekarlığa anlam yükleyen erkektir. halbuki ne bekarlığa ne evliliğe ne de sekse anlam yüklemeli insan. bunlara anlam yüklemeyen bir insanı tanırsanız onunla bir ömür beraber yaşayabilirsiniz hatta evlenin gitsin. az bi salın da yaşayın ya.
  • zina yapan erkektir .iffetini sorgulamalıdır aynı insan sağda solda temiz birini bulma hayaliyle yaşar tabi kim ne yaparsa ne ederse kendisine eder onu alakadar eder. bu olayı yapamama olayına bağlamayın bir zahmet sonuçta belli bir miktar karşılığı bunu parayla yapan insanlar var o kadar da zor değil ulaşılması bir kaç saat sürmez.
  • eksi sozluk yazarlarinin %99’udur.

ayni zamanda kumral, yesil gozlu, 1.92 ve kasli olan bu yazarlar tinder’da 1928191 eslesme ve 12k maas almaktadir.
  • fuck boudy is olan erkek tir