şükela:  tümü | bugün
  • trollgillerden.
    engelleyin geçin.
  • okuduklarını nasıl olduğunu anlamadığım bir teknikle korteksi yerine vücudunun farklı lokalizasyonlarına gönderip orada yorumlayan, sonrasında akla hayale sığmayan kulaktan dolma verilerini kendince başkalarına sataşmak için kullanılan, yetinmeyip o kulaktan dolma akıllara zarar bir gıdımlık kopyala yapıştır verilerini utanmadan sıkılmadan başkalarının nick altında da paylaşan ve 5 sene sonra bu kadar cehalete katlanamayıp muhatap alıp beni nick altına yazmaya zorlayan az gelişmiş sözlük şeysi.

iş bu girdi burada ilk nick altı yanıt hakkım olarak dursun.
  • boş bomboş biri.

engelle.
  • sözlüğün en işe yaramaz adamı, vasıfsız, beyinsiz, annesi yazdığı entryler sebebiyle bol küfür yiyor muhtemelen, üzüldüm, anneler kutsaldır.

ama yine söylüyorum, sözlüğün en boş adamı. engelleyin.
  • joker gülüşlüdür. benden de dengesiz olan iyi hatırlayacağım ex badim.
  • ilgi manyağı olduğundan, ilgi çekmek için yalan söyleyen çomaristanlı.

edit: küfürü sildim ama başka tespitlerim var.

tam bir sahtekar vakası burda koş vatandaş.

önce özelden nazik bir mesaj atmış, ismim leyla p tarihlerde öğrenciydim, bu kadar çok yayıldığını bilmeden paylaştım, nick altındaki yazıyı siler misin diye.

neyse baktım o isimde bir doktor yok, dedim yalan mı söylüyorsunuz leyla hanım? olur mu evlenince soyadım değişti dedi. hem aselsanda profesörüm ben, açıklayamam adımı dedi.

her neyse, özetle ekşi sözlük için dev hizmet. profesyonel yalancı, sahtekar bir troll doğuyor sözlük, şimdiden engelleyin.