şükela:  tümü | bugün
  • amerika'da bulunan yarış arabası koltuğu şeklinde ofis koltukları ve oyunculara yönelik aksesuarlar üreten firmadır.

http://www.dxracer.net/cat19_special-editions.html

koltuk için konuşmak gerekirse, genelde twitch yayıncılarının kullandığı koltuk/sandalye markası. amk nerdeyse çoğu bu koltuktan kullanıyor, genç oyuncu kızlar bile satın almış. fiyatlarına şöyle bir baktığımız zaman ortalama $300 biraz daha kallavisi $400 üstü tutuyor lan o paraya gümrük vergisi ve kargo eklenirse alan kişiye epey giriyor. girişimci kişileri bu işe yönelmeleri konusunda uyarıyorum.
  • bilgisayar kullanırken kullandığım plastik sandalyeden ne zamandır kurtulmak istiyordum fakat türkiye'de oyuncu koltuğu bulamıyordum. dxracer oyuncu koltukları bu hafta itibari ile adore mobilya 'da satışa çıktı. dxracer d serisi'nden bir tane aldım, kullandıktan sonra daha detaylı olarak yazacağım.

https://www.adoremobilya.com/oyun-koltuklari

şu an %40 civarlarında indirim var, daha sonra fiyatlar ne olur bilmiyorum.
  • adore mobilya'nın "genç oyuncular için" diyerek türkiye distribütörlüğünü aldığı "oyuncu koltuğu" markası. gerçi bu fiyatları* kaç tane "genç oyuncu" verebilir/verdirebilir, bilemiyorum. denemeden almamakta fayda var, zira sırf marka diye size uygun ve rahat olacağının garantisi yok.
  • sonunda hepsiburada sitesine gelmiş olandır.

http://www.hepsiburada.com/…and={dxracer}&ref=brand
  • serisine göre 699 liradan 849 liraya kadar modelleri olan, genellikle ofis amaçlı değil de profesyonel oyuncuların gaming amaçlı kullandığı koltuklardır. bana göre tam bir pazarlama harikasıdır, özellikle büyük lan turnuvalarının yapıldığı organizasyonlarda çok sağlam reklam yaptı bunlar. dota 2 ve counter-strike oynayan profesyonel oyuncuların neredeyse hepsinde bu koltuklardan var. bi rus ve ukraynalı oyuncularda yok, onlar da gariban zaten. onun dışında amerikalı oyuncuların hepsinde istisnasız var zaten bunlardan, bırakın profesyonel oyuncuları twitch'te yayın yapan neredeyse herkes almış bundan. adam televizyon karşısında fifa oynuyor mesale bu koltuktan almış, yayın yapıyor. insanlar kafayı yemiş yeminle, gameekstra.com'da 849 liralık modelinde tükendi yazısını görünce yok artık dedim. 849 lira verip bundan alacağıma gider kendi koltuğumu tasarlatırım o derece. piyasada o fiyatın çok daha altına alabileceğiniz çok daha rahat koltuklar bulabileceğinize eminim.
  • türkiyede bildiğim kadarıyla sadece adore mobilyadan alabileceğiniz profesyonel oyunculara hitap eden, neredeyse bütün gamer youtuberlarda görebileceğiniz efsanevi koltuk. nedense türkiyede orjinal daha uygun fiyata satılıyor.
    bugün sipariş verdim bakalım nasıl bişeymiş.
  • max serisinden bir adet koltuk edinmiş olduğum markadır. iki gün sonra teslim edilecek, az kullanayım ayrıntılı bişeyler yazarım.
  • king serisinden bir adet almayı düşündüğüm koltuk.

bi kere alıcam almışken en üstünü alayım dedim.

gerçi hepsiburada artık satmıyormuş. adore'nin kendi sitesinden siparişi vericem artık.
  • fiyatları altından hızlı tırmanan gaming koltuğu markası, karar verdiğimde 899du. alırken 999 oldu, bu hafta 1199 olmuş. acele edin alacaksaniz, paso deger kazaniyor..
  • tek tedarikçinin iktisat dönem ödevine konu olduğum koltuk. bakalım arz talep çizgisi nereden dönecek, en yüksek kaçtan satabilecek, heyecanla izliyoruz.