şükela:  tümü | bugün
  • steve frayne isimli ingiliz sihirbazın discovery channel'da izlediğim programı.
    steve kendisine dynamo sahne ismini uygun görmüştür.
    sahne ismi desem de gösterilerini daha çok sokakta yani dışarıda yapmaktadır. zaten adamın olayı da buymuş, sokakta kendi halinde yaptığı gösterileri youtube'a yükledikten sonra ünlü olmuş ki triklerinin büyük bir kısmını kendisi de sihirbaz olan dedesinden öğrenmiş.
    sahnede yapılan -ve artık beni baymaya başlayan- o şaşaalı gösterilerin (alevli aslanlı kaplanlı vs) yanında oldukça sıradan gözükmesine rağmen gayet güzel bir seyirlik sunmaktadır.
  • diskavri çenil programın adını türkçeleştirken, -mission impossible'den mütevellit olacak ki- zamanı yamıştırmış ve "dinamo: görevimiz sihir" olarak çevirmiştir. "ula o filmdeki görevimiz kısmı, mission kısmıydı, impossible değildi" diyor, kendilerini kınıyoruz.
  • hile-hurdasını bilmem ama bence şu ana kadar yapılmış en gizemli, başarılı, yenilikçi, çekici tv programıdır. üstelik dynamo da öyle burnu havada, cins bir tip değil, bilakis bizlerden biridir. ingiltere'deki evini görünce bizim aşağı sokakta bir yer görmüş gibi oldum.* berbere gidiyor adam daha ne olsun. çok orijinal program, çok.

episode 1

episode 2
  • discovery channel'da her hafta çarşamba saat 21.00'da yayınlanan program. steven frayne yaptığı numaraları çok güzel sunuyor televizyonda ve ilgi çekiciliği artıyor. her bölüm finalinde en büyük numaraları yaparak bitiriyor programı.
  • şu anda discovery channel da yardırmakta olan uzaylı. ya çekim hilesi var ya da camları kısa süreliğine jele çeviren bilmediğimiz bir nano teknoloji kullanıyor. bu nedir? ha bi de beyin okuyor.
  • 2. sezonu malum ortamlara düşmüş üfürükçü.
  • suyun üstünde yürüme olayını chris angel de yapmıstı. ama sonradan ortaya çıktı kumpası. olayının da bi benzerini yapmıstı. herseyden önce size mantıklı geliyor mu suyun üstünde yürüyebilmek? öyle bişey olsaydı bilim adamları olsun bu işle ilgilenenler olsun yapardı bulurdu bunun olayını. ben de inanmayı cok isterim ama öyle bir olay yok anlatabiliyor muyum?
  • sanırım dünyanın en başarılı ilüzyonistinin dicsovery channel'da yayınlanan programının adı. gerçi bunun adı ilüzyon mudur, çok da emin değilim. herif çok başarılı, öyle böyle değil.