şükela:  tümü | bugün
  • dyson animal serisinin en kuvvetli modeli olan elektrik süpürgesidir.

hakkındaki link
  • verdiğiniz paranın karşılığını fazla fazla alacağınız bir süpürge. emiş gücünün azalmaması ve halıdaki tüyleri bir çırpıda temizlemesi en önemli özellikleri.
  • yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ben bunu. ve bunca zamandır emiş gücünde herhangi bir azalma olmadı. temizlik yaptıktan sonra evde köpek tüyüne dair bir eser kalmamakta ancak bu tüysüzlük köpeğimizin fazlaca hareketliliği sebebiyle en fazla yarım saat sürmekte. sonuç olarak alın, hiç pişman olmazsınız..
  • animallerin çalışırken korkması dışında bir kusuru olmayan cihaz. bizim iran kedisi kaçacak delik arıyor. dönen fırçalı başlık tüyleri güzel topluyor. halılar alındığında resmen renkleri değişiyor.
  • halıda süper evet, halının rengi degisiyor bu supurgeyle supurdukten sonra, kopeginizin-kedinizin tuylerini supurgenin haznesinde gorunce de aman allahim diye diye supuruyorsunuz ama taş-ahşap vs düz zemin aparatı fail. üstelik diğer uçları da hep öyle yandan çekip kenarları da fırçalı olduğundan pek farklı olacağını sanmıyorum.

komple halıflex kaplı bir evde yaşıyorsanız da sürekli aparat değiştirmek zorunda kalmadığınızdan ve halıyı zaten pırıl pırıl yaptığından makinayı övmekle bitiremeyebilirsiniz ama taşındık mağdur olduk sevgili sözlük.

halı+düz zemin, aparat tak aparat değiştir, düz zemindeki kuş gibi hafif yılbaşı ağacı döküntülerini bile çekmiyor delireceğim, çek çek gelmiyor bu süpürge vb dertler. alacaksanız bir de yedek pratik bir süpürge alın derim.

not: shaggy halılarda performansının 0 olduğundan, üstündeki hiçbirşeyi süpüremediğinden bahsetmek bile istemiyorum.

bir de bir zamanlar bu vardı: #22423632