şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dyson'dan yine asiri kuul gorunumlu, patentli falan, sac kurutmaya yarayan bir makine.
    http://www.dyson.co.uk/haircare/supersonic.aspx

300 pound fiyati var ama uzun sacli insanlar pek de tereddut etmeden alabilir. sonucta vakit nakit ve sac kurutma herkesin favori aktivitesi degil.
  • ev temizliginde cigir acan - kalite, saglamlik, guc ve para olarak - markanin son icadi olan sac kurutma makinesi.

bir sac kurutma makinesine 2.000 tl fiyat cektikleri icin disardan bakinca uzay ussune benziyor sanirim*
  • dyson tarafından üretilen iha dijital motorudur. 2400 tl’lik fiyatıyla çok da uygun bir çözümdür.

insansız hava araçları için çok önemli olan ısı direnç sistemine sahiptir. ayrıca 110 bin rpm’e varan hızı ile ilk kez süpersonik hızda ihalar görmeye başlayacağız.

yanlız türkiye’de yaşıyoruz, birileri çıkıp bunu saç kurutma makinesi diye kullanmaya kalkarsa hüç şaşırmam, onu da söyleyeyim... (ama hava atmak için o kadar da para saçılmaz o kadar da değil...)
  • sahip olmak istediğim mühendislik harikası.
    ama niye saçımı kurutmak için iki aylık kiramı vereyim diye de sorgulatmıyor değil.
  • ortasi delik sac kurutma ve sekillendirme makinesi. reklamlari enfes cekici, ben ikna oldum.
  • 20 tl'lik sinbo ile aynı işlevi görmesi şüphesiz ki kendileri için gurur zedeleyicidir.
  • ne kadar sınırları zorlarsam zorlayayım, kendi kafalarına göre takılan saçlarımı zapt eder mi acaba diye düşünüp, neredeyse gidip alacaktım. sonra aklıma geldi de durdum; çocuk okutuyorum ben yav.

şaka bir yana, bahsettikleri teknoloji için (içinde hava sıcaklığını ölçerek kontrol altında tutan çip bile var) esasında normal bir fiyat. ben yine de bekleyip ucuzlayınca alacağım.
  • biraz ucuzlasın alırız dediğim teknoloji. bir bu bir de irobot tanıtım videosunu izleyenin içinin yağlarını eritiyor. naapalım kader. kavuşmamız başka baharlara kalıyor. yoksa ben istemez miyim yavrucuğum sizlerle güzel günler geçirmeyi.*
  • çok daha iyisi için (bkz: parlux)
  • saclarim ince oldugu icin ve sinuzit problemim oldugu icin bir sene once falan bu sac kurutma makinesini aldim. cok memnunum, accayip. ustelik best buy'da indirim vardi, bir de ustune best buy kredi karti indirimi kullandim, 100 dolar falan indirimle almistim. o gun cocuklar gibi sendim.

satan eleman "her gun sacina fon mu cekeceksin?" falan gibi abuk bir soru sormustu hatta da utanip "sevgilime hediye aliyorum" diye yalan soylediydim. halbuki simdiki aklim olsa, sana ne yarram derdim. diyemedim ya la :)