şükela:  tümü | bugün
  • internet sitelerinden 250 tl'ye 350 tl satan site.
    evet aynen öyle . bugün bunu satın alıp mağazada harcadım ilgilenenlere duyurulur.
  • almanya'da 2,75 euro olan bübchen şampuanı türkiye'de 53,90 tl'ye satan mağaza. bugünün kuruyla 16,83 tl yapan şampuanı 3 katından da fazla fiyata satmak ne demek lan? 2 katını anlarım; bunun nakliyesiydi distribütörüydü ıvırı zıvırı vs eyvallah da, 54 tl nedir?
    bunlar nasıl olsa her türlü alıyor, soktukça sokalım mantığınıza sokayım yaa.
  • yapacağınız kampanyayı ulan dedirten web sitesine sahip zatı muhteremler, bi sağlam kampanyada patlıyorsunuz serverlarınızın rezaleti nedir arkadaş iki tane don atlet alamadık reklama harcadığınız paranın %1 ini sunucularınıza yatırsanız ne uygulamanız ne de siteniz patlardı
  • tam bir saatimi ebebek sitesinde ödeme ekranına geçmek için çabalayarak harcadım ve sonuç hüsran. serverınızı düzeltin yoksa benim gibi sağlam alışveriş yapan çok müşteriyi kaybedersiniz.
  • 9 aydır haftada bir düzenli şekilde gidiyorum. internetten aldıklarım da var. genel olarak sorun yaşamadım diyebilirim ama ilgisiz ve çözümsüz olduklarını biliyorum. süt sağma makinesinin bir parçasını kaybettim ne mağazlarından ne de çağrı merkezinden yardımcı olmadılar. nasıl bulabilirizin cevabı yok. küçük bi parça için yeniden makinayı almamı istiyorlar. neyse ureticiyi bulup sorunu kendimiz cozduk.
    bu arada çoğunlukla jokerden daha ucuz.
  • kasım ayında 2.500 tl'ye besafe oto koltuğu aldım. 4000 küsürlerden bu fiyata inince kaçırmak istemedim.

ürünü aldıktan yaklaşık 25 gün sonra farklı bir ürün almak için mağazalarına gittiğimde sadece 1 günlüğüne oto koltuğunun 2000 tl'ye düştüğünü gördüm.

durumu müşteri hizmetlerine anlattım, sağolsunlar hemen çözüm buldular. eski ürünün faturası ve ürünün kendisi yanımda olmamasına rağmen sistemden faturayı buldular, 2500 tl'yi iade yapıp 2000 tl üzerinden ürünü yeniden bana sattılar. eski ürünün gelmesi gerektiği gibi bir yokuşa sürmeyi ise asla yapmadılar. aradaki 500 tl fark için de hediye çeki verdiler.

bu devirde böyle firma, neredeyse imkansız...

ek olarak, şubat ayında her gün 1 ürüne %28 indirim kampanyası mevcut. 2 adet 180lik bebek bezini 360 tl yerine 260 tl'ye aldım. sağolsunlar 180 yerine 204 ( 68x3'lük paketler ) adetlik koli göndermişler. ayrıca bu durum sadece benim değil, aynı gün aynı ürünün siparişini veren 3 arkadaşımın daha başına geldi. hem 360 tanede 100 tl save ettim, hem de ilave 24x2 = 48 beze sahip oldum.

son 6 ayda toplam alışveriş hacmim oto koltuğu, maması, textili, kıyafeti, biberonu, kamerası derken 10.000 tl'yi geçti ve her alışverişimden son derece memnun kaldım.

nazar değmez, kendilerini bozmazlar inşallah..
  • oğlanın artık 13 kilo olmasıyla, baston tarzı hafif bebek arabalarına terfi etmek için gittiğimiz bebek eşyaları satan firmamsı.
    her neyse aldık bebek arabasını forum istanbul'dan ikea'ya geçeceğiz. oğlan başladı ağlamaya. indirdik tabii çocuğu. biraz dolandıktan sonra bindirmeye çalıştık tekrar. biz bindirmeye çalıştıkça da ağladı çocuk durmadan. baktım böyle olmayacak. gittim ebebek'e yeniden, anlattım durumu. çok da olmamıştı alalı, yarım saat falan en fazla.
    "bu arabayı iade etmek istiyorum" dedim en sonunda.
    "beyefendi bebek arabalarında iade almıyoruz" dedi yetkili kız.
    "dışarı çıkmadık ki" dedim ben de çenemde kalan nur yere düştü düşecek.
    "her zaman başımıza geliyor, bebek arabasını alıyorlar avm'de geziyorlar sonra iade ediyorlar" dedi kız da iftira atmanın vermiş olduğu haz vardı suratında.
    dedim, "iyi fikirmiş ama benim durumum o şekil değil."
    ısrar kıyamet şimdi hanım bebek arabasını pazar arabası olarak kullanıyor. çocuk hala binmiyor arabaya. 400 liraya pazar arabası almış oldum. tişikkirlir ibibik.
  • cuma namazı saatlerinde işlem yapmayan firma. ilk defa böyle birşey gördüm. namazını kılan yine kılsın kasadan birşey geçirmeyi niye yasaklarsın ki. mantalitenize sıçayım.
  • cuma namazı zamanında kasayı kapatmalariyla hayatimdan çıkmış mağaza. ne alaka yani kadın çalışanlar kasayı çalıştıracak zekâda değiller mi? daha da gelmem