şükela:  tümü | bugün
  • herkesin bir anda yığılıp 350k, 110k kişinin bir anda atlamasını görünce devlet ücret karşılığında yapmayı planlamalıdır.

10 lira karşılığında sorgulama yap. al sana devlete ek kaynak, 2 ayda devletin kasasına 30 milyon tl. girsin temiz kazanç.

edit: otomobil vergilerine yüzde 40 zam, benzinin litre fiyatının 5.80 e yaklaştığı bir ülkede yaşayan, araç muayene bilgisini bile 7 tl kaza bilgisini 7 tl. karşılığında öğrenen, avrasyadan geçiş ücretine 21 tl, köprüden geçiş ücreti 8,5 tl, osman gazi köprüsünden geçiş ücretine 65,65 tl veren bunlara ses çıkarmayan ufak tepkiler veren insanlar. bu başlığa verdiğiniz tepkiyi daha sayamadığım zamlar da verseydiniz belki bir kıpırdanma olabilirdi. burada ki ironiyi anlamayan yeni yetme yazarları gördükçe bir kez daha, bir çok kişinin yerine utanmamıza neden olmuştur.
  • (bkz: eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek)

vergi yükü dağ kadar olan türkiye’de, vatandaşın kulağının arkasını da işaret etmektir. allah akıl fikir versin.

edit: hiç de düşünmüyor belki bu yazarların eskiden de hesapları vardı, kapatmışlardır diye hemen yeniyetme yazar diye yaftalıyor. ironi mironi değil, iyi fikir bulduğunu düşünüp koşa koşa başlık açmış eleman. ilk metinde ironiyi çağrıştıracak hiçbir emare yok, dolayısıyla ironi diye kıvırmaya da gerek yok.
  • biri siksin la şunu
  • bir suriyelinin açacağı başlık sanırım yazar her şeye vergi vermekten pek memnun çok istiyorsan benimkini de verebilirsin.
    (bkz: başlıklarını engelle)
    (bkz: soyunu engelle)
  • bi siktir git amk
  • https://i.hizliresim.com/y0egyk.jpg

devlete ek kaynak yaratacakmis, hele yarrama bak hele.
  • sorgulayandan 100 dolar sorgulamayandan 200 dolar alinsin. ısmi de ben senin yedi ceddinin... vergisi olsun
  • geliri düzgün çalışan bir yardım kuruluşuna gidecekse desteklediğim uygulama. soyağacımı görmek için 10 tl'yi rahatlıkla gözden çıkarabilirim.

ama sayfadaki online ödeme sistemi direkt yardım kuruluşunun hesabına bağlanacak. para devlete gitmeyecek.
  • açtığı başlıktan yedi ceddinin kayserili olduğunun anlasılması
  • yazarlık bu değil. bu olsa olsa yazmayarak lık olur.