şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle anket sonuçları şu şekilde:

nüfus kayıt örneği ve ikametgah belgesi alabilme 15.55%
    soyağacı görüntüleme 13.44%
    tramer- araç hasar kaydı sorgulama 11.01%
    kişiye ait banka hesaplarının görüntülenmesi 10.08%
    banka kredi notu öğrenme 8.41%
    tüm faturaların takibi ve ödemesi 7.27%
    oy kullanabilme 6.22%
    hastane randevusu alma 5.27%
    trafik ceza sorgulama ve ödeme 4.51%
    tüm bordroların (4a, emekli vb.) görüntülenmesi 4.17%
    aile hekimi değiştirebilme 4.07%
    yök- mezuniyet belgesi alabilme 3.73%
    meb- mezuniyet belgesi ve öğrenci belgesi alabilme 2.38%
    emlak vergisi ödeme 2.19%
    transkript görüntüleme 1.70%

*bu grafik 16-11-2015 tarihinde, saat 19:19 itibari ile geçerli veriler ile oluşturulmuştur.
  • - oy kullanabilme,
    - soy agaci
    - banka kredi notu ogrenme
    secenekleriyle katildigim anket.

soy agacina bayag merakli bir milletmisiz.
  • adımıza banka hesabı açılıp açılmadığını veya kapattık denilen hesapların 2 sene borcuyla yüze vuran ifadesinden önemli bir halt olmayan mesele.
    soy kutuk 1800 lerde duruyor zaten. ben kurumun bağlantılı olduğu mernisten baktım.
  • listedeki hizmetlerin neden hepsinin yapıl(a)madığını anlamadığım anket
  • valla hepsini yapsın da, sanki önceliklendirmek istiyor gibi. bu devirde güzel hareketler bunlar. bak vatandaşı memnun etmek böyle bir şey işte.
  • oy ver seçeneğinin oy oranının az olduğu ankettir.

demekki artık millet oy vermekle bir halt olmayacağını ve artık seçimden sıkıldığını gösteriyor bu. bir diğer nedeni de fişlenme olabilir.
  • hangi takımlısınız anketini de listeye alsınlar diye öneri getirdim. ne akıllıyım amkasdfh.

öte yandan madem bu hizmetler vatandaşa tek sayfa üzerinden sunulabilecek yani böyle bir imkan var neden anket yapıyoruz ki. hepsine ulaşabilelim işte. birine lazım olan diğerine olmaz, aciliyetler farklıdır vs.
  • resmen dev hizmet amk!!!

tramer
    soy ağacı
    banka hesabı
    kredi notu
    oy kullanma

beşlisi ile katılımımı yaptım. herkes yapsın da her araba alışta tramere yüz kağıt bayılmayalım.
  • (bkz: e-hepsi) *
  • ben oy kullanmayı ekleyip onun dışında öneri kısmına ek olarakta artık devlet dairelerinde sürünmemizi kaldıracak tüm imkanların internet üzerinden olması gerektiğinide belirtelerek yolladım...