şükela:  tümü | bugün
  • ancak türkiye'de görülebilecek bir kafasızlığın sahibidir. twitter, facebook gibi yerlerde çokça görülür.

bakalım neymiş olay; devlet bir hizmet sunmuş ve bu hizmeti de e-devlet üzerinden vermeye karar vermiş ama aynı devlet o kadar kayserili esnaf mantığında ki hiç bir boku beceremediği gibi bunu da becerememiş site çökmüş. bu devlete çok yakışan salak tipler de "bönöm öşöm vor kordoşum" moduna girip işlerini bu vatandaşlar yüzünden halledemediğini iddia eden beyinsizlik dolu yazılar yazmışlar...

arkadaşlar suç siteye girip devletin vaat ettiği hizmeti almaya çalışan masum vatandaşta değil. suç siteyi kartonpiyerden yapıp tükürükle yapıştıran embesil, beyinsiz site yetkililerinde. lütfen sövecekseniz onlara sövün amk manyak mısınız siz?
  • ben kılıçtaroğlu'nu suçlamalarını beklerdim, vatandaşın suçu ne.
  • daha önce girmeyen tiptir, zaten ara ara çöküyordu.
  • (bkz: #74099707) şurada belirttiğim üzere benim aralarında olmadığım gruptur.
  • türkiye cumhuriyeti devleti'nin mark zuckerberg'den daha beceriksiz olduğu gerçeğini kabullenemeden halka saldıran köpektir bu tip bir de.

ulan facebok dediğin site her gün on milyonlarca tık alıyor. bu soktuğumun e-devlet yüzbin tıkta iskambilden ev gibi çöktü amk
  • 40 yılın başı e-devlete girmeye çalışıp hizmet alamayınca başkasına çatan insanlardır. madem işleri bu kadar mühim gitsinler sgk'ya, adliye saraylarına veya benzeri kurumlara. kıçı kırık sgk döküm belgesi alamayıp millete yükleniyorlar.
  • bu internet sitesi insanlarin yararina acilmis olup semt semt, yol yol gezmemeleri adina kolaylik olsun diye hazirlanmistir. sayet burada kalkip sen orospu cocugu; “madem cok onemliyse adliye sarayina gitsin” gibi bir sey soyluyorsan senin o cok onemli gorup de baskalarinin girisini kisitladigin soyunu sopunu sikeyim.

bunun haricinde dun neredeyse ciktigi andan itibaren ben de giris yapmaya calistim herkes gibi. ayni anda buradaki entryleri de takip ettim ve bazi orospu evlatlari giris yaptigi halde bilerek cikmiyordu. sonucunu gordugu halde siktigimin soyuyla hasret giderircesine surekli kapatmak istemiyordu. iste ben bu orospu evlatlarini sucluyorum. sonucta o da vatandas ya ama kani bozuk ve serefsiz de olsa sucluyorum iste.

herkes girmekte ozgur, herkes istedigini yapmakta ozgur. ben giremedim, uzulmuyorum. yine zamani gelince bakarim zaten. normal isini halledemeyen insanlara uzuluyorum. bakip da cikmayip, surekli bakmayi deneyip durduk yere orospu cocuklugu yapanin da ta anasini sikeyim.
  • yapmayın gençler, uyap çalışmıyor. yaşamayan bilmez acısını...

tanım: isyankar bir insan tipidir.

edit: dersen ki “eskiden uyap mı vardı?”, hak veririm. celse zabtı almak için otobüsle adliyeye gitmiş insanım ben.
  • otistiktir.

(bkz: #74094080)
  • #74104913 plakanı aldım semt semt yol yol gezmeye üşeniyorsan senin dalyaraklığın embesil. bugüne kadar işini internetten halletmemişsin 40 yılın başı bakacaksın, millet yeni hizmeti merak ediyor diye millete çatamazsın. iki gün kıçını kır bekle amk.