şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gündüz aynı metinle açılan başlığın, ilgi görmeyince gece tekrar yine bu metinle açılanı. başlık da aynı (ve hatalı, site adresi içeren başlıklarda www olmaz) (ek: düzeltildi).

bu arada aynı entry'yi silip silip başka entry olarak tekrar yazmak, bildiğim kadarıyla uçurulmalık bir eylem. not düşeyim.
  • piyasa fiyatının 3 katına sebze meyve satan tuhaf isimli web sitesi.
  • fake ssl kullanarak dolandırıcılık yapan internet sitesi.

------kamu spotu-----
    kredi kartı kullanmadan önce sitenin ssl sertifikası kontrol edilmeli
    ------kamu spotu-----
  • hayvan gibi pahalı site. heralde başına organik yazınca ıspanağın 5 lira olması normal karşılanıyor. bu zenginleri sikmek müstehak aq. ama organik domates o. ulan yarram annem köydeki bahçemize de domates ekiyor elleriyle ama hiç biri bu kadar şekilli olmuyor. tornadan mı çıktı bunlar?
  • dün yaptığım alış-veriş bugün elime ulaşmıştır. ürünler gayet güzel paketlenmiş.
    meyveler ve sebzeler kağıt torbalara konulmuş, kavanozdaki zeytin balonlu naylona sarılmışdı. peynir ısı transferini azaltacak bir poşede sarılmış ve yanına pet şişe su konulmuş muhtemelen bu buzluydu(böyle diyorum çünkü paketi akşam açtım, teslimatı annem aldı), bu çözümü başarılı buldum.

domatesler ve genelde meyveler düzgün şekle sahip, bu konuda bende emin olamıyorum, yani organik olunca şekli biraz bozuk olması gerekiyor diye bir algı var sonuçta ortada...

kıvrırcık büyük bir göbek halinde değildi, küçük göbekler bir iplen bağlanmıştı, en organik ürün olarak bu gözüktü.

ürünlerin(sebzelerin) kendine has kokusunu aldım bu da hoştu.

e-hamal genel olarak pahalı bir site, açıkçası şu anda devam etmekte olan "garanti hediye paketi" kampanyası cezbetti. normalde kolay kolay alış-veriş yapacağımı zanetmiyorum. fiyatlarını azaltmalı ve çeşitli kampanyalar üretmeli diye düşünüyorum.
  • worldcard sahiplerine bu ay 100 liralık alışverişe 15tl worldpuan ve 1 litre zeytinyağı hediyesi kampanyaları var diye ilk kez girip baktığım site. fiyatlar kahkahayla gülünecek kadar saçma pahalılıkta. ve çeşit aşırı derecede az. 100 liralık alışveriş 15tl worldpuan ve hediye zeytinyağı sayesinde 60 liraya geliyor.

bir kereye mahsus zoraki bir şeyler alacağım ama şunu söyleyebilirim ki bu firma yakında iş yapamamaktan dolayı kapanır. bu kadar az çeşit ile ve bu fiyatlara site açmak deli cesareti olsa gerek.
  • bu ay yine worldpuan kampanyası yapan site. ya arkadaşım sitenizde doğru düzgün çeşit yok. 100 liralık bile sipariş oluşturulmuyor. bir demet semizotunu 9 liraya bir kilo patatesi 6 liraya satıyorsunuz. aklınızı peynir ekmekle mi yediniz naptınız anlamış değilim.
  • pek sevimsiz bir isme sahip olan site.
  • paketlemesi ve sevkiyatı mükemmel olan firma.
  • worldcard icin tekrar kampanya yapmis site. kaziklanmamak icin organik meyve sebzeden uzak durulmasi tavsiye edilmis, peki peynirlerinin kalitesi hakkinda fikri olan arkadaslar varsa yesillendirebilirse sevinirim. zira markalar pek tanidik gelmiyor.