şükela:  tümü | bugün
 • cehalet, kötülüktür.

  öğretmen düşmanlığının içinde bulunduğu cehaleti göstermesi açısından da örnektir.

  izmir'de "okuma öğretmeye neden 'a' değil 'e' harfinden başlatıyorsunuz" diyen veli öğretmeni bıçakladı.
  bornova ilçesindeki batıçim ilkokulu'nda öğrencilerin çıkış saatinde okula gelen ömer sipahi, kardeşini almaya geldiğini söyleyerek bahçeye girdi.
  bir süre bekleyen ömer sipahi, zilin çalmasının ardından okuldan çıkan sınıf öğretmeni namık gencay'ı sırtından bıçakladı. yaralanan öğretmen ambulansla ege üniversitesi hastanesi'ne kaldırıldı.

  güvenlik kameralarının incelenmesiyle kimliği tespit edilen zanlı ömer sipahi'nin ilkokul birinci sınıfa giden kardeşi ile ilgili sık sık okula geldiği ve öğretmenlerle tartıştığı ortaya çıktı. olay günü de okula gelerek, "kardeşim birinci sınıfa gidiyor. burada eğitim yapılmıyor. kardeşimi bu okuldan alacağım. okuma yazma öğretmeye 'e' harfinden mi başlanır. neden 'a' harfinden başlatmıyorsunuz. ne biçim eğitim veriyorsunuz?" dedikten sonra öğretmen namık gencay'ı bıçakladığı belirlendi.

  link:
  http://m.milliyet.com.tr/…liyorsun--gundem-2553122/
 • izmirli bir insandan fazlasını beklememek lazım.
 • işte bu adam öğretmene not vermeli. not vermeli ki eğitimdeki eksik noksan ne varsa tespit edebilelim...

  eğitimi, sağlığı ve bilimum ehil olma hali gerektiren sektörleri cahil cühela elinde oyuncak edem sistemin ta amk ben...

  not: ana baba tarafından öğretmen çocuğu

  (bkz: ilim sahibi insanları cahillere yem etmek)
 • eğer herhangi bir anadolu şehrinde olsaydı "e harfinden başladı diye öğretmeni bıçaklayan konyalı" olarak açılacak bir başlıkken söz konusu izmir olunca böyle bir tarife uygulanmamış normal olarak. izmirli örümcek kafalı, bağnaz bir çomar tarafından gerçekleştirilmiştir. hayvanlara şiddet ve insana şiddet konusunda izmir'in ne kadar vahim bir konumda olduğunu görmek için küçük bir google araştırması yapmanız kafidir.
 • izmirli muhabbeti açılmasaydı yazmaz idim ama okulun bulunduğu bölge tamamiyle ağrı kökenli vatandaşlarımızın ağırlıkta olduğu bir bölge. buradan size yine ekmek çıkmaz yani.

  adam izmir'e vurmak için şöyle bir profil çizmeye çalışıyor; ''chp'ye oy atmış kemalist teyze/amca okuldan çocuğunu almaya gider ve e harfinden okuma öğretmeye başladığı için öğretmeni bıçaklar'' inandırıcı geldi mi? tabi ki gelmedi. çünkü böyle bir izmirli yok. götünüzü kassanız da olmayacak. izmirlilerin gıcıklıkta başka yöntemleri var evet ama böyle bir şiddet eğilimleri yok.
 • izmir'de yaşanmış bir olayı tüm izmirliler'e mal eden"örümcek kafalı, bağnaz çomar"ları görmemize sebep olmuş başlık
  hadi hadi çekinmeyin özünde atatürk düşmanlığı olan izmir nefretinizi açıkça kusun
  gerek yok böyle kaçak dövüşmeye
  az delikanlı olun amk!
 • nasıl bir manyaklıktır izmirli olmasına dikkat çekmek.burada tartışılacak onca şey varken bakış açınız bu mu?

  adamın cahil olmasını tartışalım, eğitim vermediğini düşündüğü öğretmeni bıçakladığını konuşalım, hiç araştırma gereği duymadan gelip adam bıçaklayarak hale gelmesini konuşalım.

  ekşisözlükte bu tartışılıyorsa çomar dediğiniz kişilerden bir farkınız yok demektir.

  not:öğretmenim ve izmirli değilim
 • lafı eğip büküp yalın gerçeği çarpıtmayı ya da gölgelemeyi pek seven politik doğrucuların dillendirmemek için kırk takla attıkları, olayın başrolünde yer alan aktörle ilgili pırıl pırıl detay ise şudur:

  (bkz: mezopotamya primatı)

  edit:

  hatalı tesbitte bulunmuşum, bu defaki anadolu çomarı çıktı. eh diğerinden çok da farklı bir tür değil neticede, aynı bokun morciverti. *
 • haberi okuduğum zaman aklıma ilk acaba ne gibi bir psikiyatrik hastalığı var sorusu geldi.
  yorumlara bakarsak insanların aklına ilk önce nereli ten rengi ne gibi sorular gelmiş. tebrikler türkiyem artık ırkçı bir topluma sahip oldun. emeği geçen herkese teşekkürler.
 • izmirde yaşayan herkesi izmirli sanan çomarları gördük bu haber sayesinde. teşekkürler.