şükela:  tümü | bugün
  • derli toplu ve sağlam bir oluşum olacağa benziyor.
  • bu şekilde daha iyi olacağını düşündüğüm servis emeğinize sağlık
  • elimdekileri paylaştıktan sonra musluğa harddiski dayadığım hizmet. gece gece ne mutlu oldum yahu..
  • keşke herkese açık olmasaydı dediğim servis, şikayet falan olur. sözlük içi kalsa iyiydi.
  • faydalı servis.

kitapları random indirmese bir de
  • derli toplu gözüken, en azından sadece doğru formatlarda dosyaların olduğu servis.
  • nedense bağlanamadığım sistem. başta bağlanmıştım herşey çok güzeldi. daha sonra program çöktü tekrar açtığımda bağlı hiç bir kullanıcı göremiyorum. her normal insan gibi bilgisayarı kapatıp açtım olmadı. eski klasörü kaldırıp tekrar bağlanmaya çalıştım olmadı. sıfırdan yeni klasör oluşturdum olmadı. artık kısmet değilmiş mi desem ne yapsam bilemedim.
  • kendine ait bir sub-etha sitesini hak eden servis. hem öyle kabak gibi göz önünde olmaz, daha rahat eder paylaşımcılar.

.
  • cayır cayır akandır. ne kaliteli kitaplar onlar öyle. bir tane bu ne amk ağzı yüzü kayık diyebileceğin bir şey yok. emek verenlerin ellerine yüreklerine sağlık.
  • diğer kullanıcıların kitaplarını indirmek istediğinizde farklı bir klasör* açın. gereksiz şişiyor efenim..