şükela:  tümü | bugün
2934 entry daha
  • modası geçen zımbırtı.
  • moda için kullanılmayan cihaz.
  • bunun sayesinde 15 senedir içtiğim sigarayı bıraktım. 3 mg nikotinle başlayıp 2 haftada nikotinsize geçtim, çünkü çevremde bu aleti yıllardır kullanan var. amaç yeni bir bağımlılık edinmek olmamalı.

ilk aşamalarda sigaranın yerini tutsun diye bol bol içiyordum. nikotinsiz olarak 1-1,5 ay kullandıktan sonra zaten herhangi bir bağımlılık hissetmediğim için esigarayı da bıraktım. sayesinde sigarayı bırakalı 10 ay, esigarayı da bırakalı 6-7 ay oldu.
    hakikaten esigara tembel işi değil bildiğin uğraş istiyor. sigaradan daha karlı demek de pek mümkün değil çünkü öyle bir hobi haline geliyor ki sürekli aparatlar likitler alasın geliyor.
  • almayın derim. hem sigaraya hem bu zımbırtıya para veriyorum masrafım arttı. sigarayı bıraktırdığı falan yok.
  • yanlış, nikotin oranı düşük likit seçtiği için sigarayı bırakamayanların bok attığı alet.

0,6 nikotinli içmene rağmen halen sigara içiyorsan 0,9' luğa geçersin ve olur biter.
  • 2-3 senedir sayesinde sigara içmediğim mucizevi alet. salak saçma likit kullanıp bok atanlara bakmayın. halo, fiwe pawns gibi likitler yerine osman likit içerseniz tabi ile yaramaz amk. bir konuda da bilmeden konuşmayın ya.