şükela:  tümü | bugün
2155 entry daha
  • yaklaşık 3 aydır kullandığım zımbırtı. hesap yaptım 1000tl civarı para harcamışım bugüne kadar. bu da demektir ki sigaradan daha ucuza gelmedi bana. ancak aldığım çoğu şey aylarca idare edecek cinsten. ya da ben öyle umuyorum. fiyatları yazayım da en azından insanların bilgisi olsun.

250 tl : joyetech evic vtwo mini
    75 tl: 5'li 1,5 ohm coil
    20 tl : saatçi tornavida seti (teli etrafında sarmak ve diğer işler için)
    55 tl: rta atomizer, tel vs. (gearbest, malezya seçmeyin 1 ayda geliyor)
    155 tl : 3 adet pil ve şarj aleti
    35 tl: pamuk ( 30 adet pamuk)

ne etti, 590 tl. ıvır zıvır başka şeylerle 650 oldu. 350 liralık da likit almışımdır. hesap bu. ben memnunum. yalnız sigara içen biri olmama rağmen ciğer modu takılıyorum, acayip keyif veriyor böyle içmek.

sıra kendi likitini yapmaya geldi. likit konusunda bilgili arkadaşlardan özellikle nereden güvenli malzeme alınacağı konusunda yardım alabilirim.

alışverişlerle ilgili detay almak isteyen arkadaşların bir mesaj uzağındayım. saygılar.
  • nikotinsiz kullananlardan tavsiye beklediğim hayat kurtarıcı alet.
  • aldım ve kullanıyorum. kimini kesmiyor, kimi çok memnun, kimi bununla sigara içmeye devam ediyor. ben iki gündür kullanıyorum ve canım hiç sigara istemedi. "kafada bitirmek lazım bazı şeyleri galiba" artisliğine gireceğim arkadaşlar zira gerçekten öyle. şimdi sizlerden nezih ve güzel likit önerileri bekliyorum.

tanım: çıkan yoğun buharı çok eğlenceli olan tüttürgeç.
  • yerli üretim likit markalarından bazıları şunlardır ;

http://www.drvape.org/ (project black tavsiye)
    http://collectionvape.com/ (milkberry tavsiye)
    https://www.sigaralikiti.biz/ (castle long tavsiye)
  • zaman zaman beni gercekten sinirlendiren bir konu bu esigara. hayir su ana kadar kim mesaj atsa bir sey yazsa yardim istese yardimci olmaya calistim burada elimden geldigince. yeterlidir degildir orasi size kalmis. ictigim tum likitleri uzun uzun inceledim mesaj uzerinden ohm kanunundan pillerin korunumuna kadar bin tane sey anlattim. hala kalkmis bana reklam yapma sunu yapma iki uc likit yollayayim sus diye laga luga yapan herifler burada ya. ulan adamlarin calistiklari yerlerin fotograflarini aldim aromalarini falan inceledim hala herif diacetyl diyor. ulan aromalari gordum diyorum anlamak mi istemiyorsun kardesim. diacetyl iceren aromayi bilmiyor muyuz sanki anasini satayim. neyse sinirlendim icimi doktum. bir ara bu soyle genel okunmasi daha rahat bir likit tavsiye entrysi girecegim zaten evyapa bulasmayanlar icin. ne alinir neyden uzak durulur falan birkac likit daha deneyimleme sansim oldu ve aralarinda ilginc lezzetler yok degil. ufak tefek baslangic konularini da yazmayi dusunuyorum hadi hayirlisi. sorusu olan da -coil sarma islemine hic girismedim o konu disinda- yesillendirebilir cevaplamaktan zevk duyarim.
  • yurtdışından likit yahut aroma almanın her geçen gün zorlaştığı pille çalışan buhar çıkartgacı.

mayıs'ın 25'inde almanya'ya gideceğim. 4 haziran'da da döneceğim. daha önce belirttiğim gibi siz değerli sözlük kullanıcısı ve okurlarına oradan istediğiniz aroma/likit'leri getirebilirim (bir miktar ücret karşılığında)

vapor-freak.de

bu siteden girip liste hazırlayabilirsiniz. minimum 5 adet olmak üzere, 25 mayıs'a kadar sipariş alacağım. site ismi soran arkadaşlar oluyordu, dediğim gibi yukarıdaki siteden istediklerini getirebilirim. fiyatları da orada gördüğünüz gibi. üzerlerine cüz-i bir miktar ekleyeceğim.

yurtdışından likit/aroma almak isteyip de gümrük sorunundan korkan arkadaşlara duyurulur.
    daha önce sözlükten bir çok satış yaptım. özellikle e-sigara konusunda. güven sorunu yaşamanızı gerektirecek bir durum yok, ancak tabi karar sizin.

edit: daha önce benimle alışveriş yapan arkadaşlar var burada. 5'ten fazla. dileyene bu arkadaşları referans gösterebilirim. kimseye yalan borcum yok. zaten dediğim gibi üzerine cüzi bir miktar para koyacağım adet başı (1.5-2 euro arası)
    kimseye zorla bir iş yaptırdığım yok.
    yerim yurdum belli çok şükür. insanlara yafta atmadan önce iki kere düşünmek lazım. küfür ettirmenin alemi yok.
  • üçkağıtçılar için almanya'dan getirdim devri bitti almanya'ya gidiyorum devri başladı demek ne güzel.
    paranızı tanımadığınız etmediğiniz insanlara vermeyin uçar gider, benden söylemesi.
  • sigarayı kullanmaya başladım. güzel ama likit konusu herkesin söylediği gibi sıkıntılı. türkiye içinde kaliteli aroma bulabileceğim bir site veya yer arıyorum. konum izmir. yeşilinizi bekliyorum.
  • almanya'da olanların veya 28-30 nisan arası orada olacak üçkağıtçıların frankfurt fuarını kaçırmaması gereken hede. ben seneye aldım biletimi *

shishamesse
    resmi site
    facebook sayfası

gelelim derdime.

kimseye kıyak yapılmaması gereken burlayıcıyı bir dostuma ki şuan dostum değil! almanya'dan nişanlımın akrabasıyla kalem model sigara ve likit getirttim. 45€ gibi bir maliyeti oldu, kar mar yok! oradaki fiyatı neyse öyle verdim. "bununla başla devam edersen üst modele geçersin, kullan biraz gardaş sonra parasını verirsin bende karşı tarafa yollarım" dedim. 3 hafta geçti adam sigaranın üstüne yattı amk. nişanlımın dediği doğru çıktı, "türkiye'ye gelirken kimseye bir şey getirmem, beğenmez yada parasını vermez" dedi, subliminal olarak "türk milleti göt" dedi ama beni kıramadığı için he dedi. hafta sonu nasipse türkiye'ye gelecek. şimdi kendi sigaramda sorunlar var, hoşuma giden 70€ luk e sigara aldırmak istiyorum fakat şuan fazla nakitim yok, kıza ıkına sıkıla sigara aldırmaya çalışıyorum, önümüzdeki ay veririm dedim. bu olay başıma gelince almasa bir şey diyemeyeceğim. kadın haklı!

o göte buradan not: ödesen de ödemesen de o sigaranın parasını önümüzdeki hafta yollayacaktım, paranın amk sorun o değil beni neden mahçup ediyorsun, yalancı çıkarıyorsun arkadaş! ilişkiyi adam gibi bitirmeni beklerdim pragmatik kişilik! 45€ ile zengin mi olacam? altı üstü 2-3 şişe viski parası*

peşit edit: mesaj yazmayın likiti nasıl getirtiyorsun vb gibi sorular sormayın, cevaplamıycam. çünkü geçmişte bazı sorgulayıcı sorulara yanıt verdim işkillendim. kıyak mıkay yok amk..

iyi niyetçilere not: sevgili yazar dostlar; bu başlık altında ürünlere nasıl ulaştığınızı paylaşmayın, o yolların tıkanmasına neden oluyorsunuz! he benim skimde değil, yakında sktir olup gidecem...
  • sigarayı bıraktığım bir ara buna merak saldım baktım bir sürü boku püsürü var. erindim tekrar sigaraya başladım amk.
3 entry daha