şükela:  tümü | bugün soru sor
3114 entry daha
  • melo 3 için coil arıyorum. aslında ali expressten sipariş ettim fakat gelişi çok uzun sürüyor. var mıdır istanbul'da alabileceğim bir yerler?
  • azalarak bitti gibi bunlar
    sağda solda elinde dalga üfürüp üfürüp tren gibi duman çıkaran garip insanları göremiyorum artık
  • sigara alışkanlığı olanlara şiddetle mtl almalarını tavsiye ederim. kendiniz alın base aroma ve nikotini kendiniz yapın likitinizi.

sigara içmeyin kesinlikle yavaş yavaş zaten ikisini de bırakırsınız. tavsitem zevk haline getirmeyin zira atomizer, likit ve makinenin sonu yok. makine olarak 2 pilli bir model yeterlidir. drag gibi takozlara girmeyin hiç hafif cihazlarla işinizi görün. yosta livepor 160 çok hafif cihazdır stabildir.
  • yalnızca 3-4 hafta kullanılmış aspire zelos kitimi, yedek 2 coili ve tüm yedek kutu içeriği, fatura/garanti belgesiyle birlikte sattığım faydalı icat.
  • kullanıcıları birer birer iqos'a geçtiği için etrafta daha az görülmektedir.
  • iqos'a geçmeden 3 yılı aşkın süredir püfür püfür kullandığım sigara simülasyonu.

doğru likit/doğru cihaz bulunarak sigaradan uzak tutan über icattır kendisi aynı zamanda.
1 entry daha