şükela:  tümü | bugün
 • yeni duyurulan ve sadece xbox one' a özel olacağı açıklanan ps plus benzeri yeni ea sistemi.

  bu sistemde aylık 5$ veya yıllık 30$ ödeyerek üyelik alıyorsunuz ve aynen ps plus' da olduğu gibi belli sayıda ea oyununu ekstra başka ücret ödemeden oynayabiliyorsunuz. sistem ilk başta fıfa 14, madden nfl 25, peggle 2, ve battlefield 4 oyunlarını içerecek ama daha sonra yeni oyunlar da eklenecek.

  ayrıca bütün ea oyunlarını çıkış tarihinden 5 gün önce satın almadan deneyebilme imkanını sunacak bu sistem üyelerine.

  gayet iyi ve karlı bişeymiş gibi duruyor. playstation sistemlerinde olmaması büyük eksiklik. microsoft ne kadar para yedirdi acaba xbox one exclusive olması için.

  http://www.ea.com/…-announces-ea-access-on-xbox-one

  edit: bu sistemin ps4' e gelmesini sony reddetmiş. vay amk :

  http://www.gameinformer.com/…playstation-gamer.aspx
 • usa fiyatından ucuz olarak; türkiye fiyatı senelik 65 tl'dir. 2 kişi olarak alırsanız yarı fiyatına da getirebilirsiniz.

  titanfall, bf4, bf hardline, fifa 15-14, nba 15, nhl 15, dragon age, nfs rivals, ufc, madden, plant vs. zomibes'e ve diğer gelecek oyunlara 1 seneliğine sahip olabiliyorsunuz. ayrıca sanırım yeni bir ea oyunu alacağınızda %10 civarı ıskonto yapılıyor. yeni çıkmış bazı ea oyunları ise 10 saatliğine oynayabiliyorsunuz.
 • (bkz: origin access)
 • xbox one sahiplerine fifa 16 da dün itibariyle eklenmiştir. yıllık abonelik 60 tl civarı olması lazım .
 • aylık 12 tl yıllık 65 tl'lik fiyatıyla aşmış ea üyelik sistemi. üye olmanız ile birlikte sistemdeki oyunlara üyeliğiniz süresince sahip olabiliyorsunuz. yeni çıkan ea oyunlarını da indirimli alabilirsiniz. sistemdeki oyunlara son olarak fifa 17 ve battelfield 1 de eklenmiştir. bu iki baba oyunu da üyeliğiniz boyunca oynayabilirsiniz.

  (bkz: electronic arts)
 • xbox one s'imi alır almaz üye olduğum sistem.

  65 lira verdim ve şimdilik battlefield 1, battlefield 4, battlefield hardline, titanfall 2, ufc 2 ile need for speed'i indirdim. ileride başka oyunları da indireceğim. müthiş avantajlı bir olay. hiç gidip para verip de oyun almaya gerek yok.
 • mediamarkt'daki oyun reyonundaki çocuk söylemese kırk yıl haberimin olmayacağı sistem.

  ilk başta anlamadım, daha doğrusu çocuk bana; xbox alırsam, sonrasında bu üyelikle tüm ea oyunlarını oynayabileceğimi söylediğinde; tüm o pahalı oyunlara bu kadar fiyata neden ve nasıl sahip olunabileceğini anlamadım, fakat sonra bir gazla konsolu alıp ea'nın websitesine girip biraz inceleyince ve ücretsiz oyunları görünce de hemen üye oldum.

  tabii olay zaten öyle değilmiş, yani tüm oyunlar bedava değilmiş, sadece belli başlı oyunlar bedavaymış, yeni ve çok popüler oyunlar hariç ama diğerleri de iyi sayılabilecek indirimlerle satılıyormuş.

  gerçi bir oyun parası bile değil senelik 65 lira, ama seneye yenilermiyim emin değilim. bakalım, açıp bu yaştan sonra düzenli oynarsam belki.

  not: bu arada mesela fifa 17 filan benzeri eski oyunlar, websitesinde ücretsiz gözüküyor ea access ile, ama xbox içinde oyunu satın almak istediğinizde, onun da fiyatı çıkıyor.

  edit: koalama sağolsun, o oyunların gerçektende ücretsiz olduğunu yazınca mesajda yeniden kontrol ettim, ücretsizmiş evet. belki ea access üyeliğimle yeniden girmem gerekiyormuş bilemedim ama şimdi hepsi ea access hub kısmında vault oyunlarında yüklenebiliyor.
 • dün itibariyle üye oldum bf 4 ve fifa 17 yi indirdim bi sorun yaşamadım oyun almaktansa 12 ayına 65 lira vermek çok mantıklı
 • neredeyse mayis'in sonuna gelmemize ragmen fifa18 hala ücretsiz olmadi. dünya kupasi var diye yapiyorlar olabilirler.
 • dünya kupasının sonuna kadar fifa 18'i ekleyeceklerini düşünmediğim üyelik sistemi. ea bu suyunun suyunu sıkmadan bırakmaz oyunlarını.

  bu arada xbox one store'da oyun şuan 88-tl olarak indirimli satın alınabilir. ilgilenenlere duyurulur.