şükela:  tümü | bugün
 • seslendirmesini yapan amcamizdan (bkz: andrew anthony) dogru seslendirme konusunda tavsiyeler icin:

  (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=v0mjh05ilii)
 • (bkz: tını geym)
 • bir şirket 25 sene boyunca futbol oyunu yapıp hala futbol oyunu yapmayı beceremez mi arkadaş? bu kadar mı beyinsiz bir şirketsiniz?

  her sene aynı boktan oyunun grafiklerini hafif makyajlayıp kadroları güncelleyerek piyasaya sürüyorsunuz, her sene de "bu sene oyunu baştan yarattık" yalanını atıyorsunuz ve her sene piyasaya sürdüğünüz oyunda bin tane bug var. kalite kontrol denen şeyden haberiniz yok mu?

  ea sports'un eleman alım süreci şu şekilde işliyor olmalı: şirketten bir yönetici kamyona atlayıp meksika sınırına gidiyor. orada top oynayan birkaç meksikalıyı görüp kamyona dolduruyor ve oyunu bunlar dizayn ediyor.

  bir teknoloji şirketim olsaydı ve eleman alıyor olsaydım en büyük kriterim "kariyerinde hiç ea sports denen boktan şirkette çalışmamış olması" olurdu. bu şirkette çalışmış, suyunu içmiş, binasında bir gün geçirmiş bir insana hayatı boyunca kaliteli bir iş yaptıramazsınız.

  bu arada alın momentumu götünüze sokun. dünya oyun tarihinde bunun kadar gerzekçe başka bir fikir yoktur. oynayacağınız maçın sonucu daha santra atışı yapılmadan belli ve siz dakikalarca sonucu belli oyunu oynuyorsunuz. bir maçta 8 tane topunuz direkten döner mi? oyunu beyinsiz sürüsü yaptıysa döner.

  normalde korsan oyuna karşıyım ama bundan sonra bu şirketin tüm oyunlarını korsan alacağım.
 • curling oyunu yapacaklarmış. multiplayer seçeneği de olacakmış.
 • pc icin spor oyunlari yapan firmadir.
  türkiye'de bilinenleri nba , nhl ve fifa serileridir.
  oyunlarinin tümü kendini seneden seneye yeniler.
  fifa '97 , fifa '98 , fifa '99 , fifa2000 gibi.
 • dün facebook'taki resmi fifa sayfasından türkçe mesaj yayınlamış.

  "selam ea sports fifa futbol fanatiklere! burda en çok hangi takımın taraftarları var acaba? galatasaray? fenerbahce? belki bursaspor’dır? sizler için artık bütün ea sports fifa haberlerimizi hem ingilizce'de hem türkce'de yayınlıyacaz!"

  http://www.facebook.com/easportsfifa
 • andy gray ve john motson gibi yorumcuları bırakıp acilen işe ömür üründül'ü almaları gereken firma.
 • karizmayı yerle bir eden, aç gözlü stratejileri sayesinde giderek gözden düşen firma. iki-üç yıldır adam gibi oyun piyasa sürmemişlerdir (son iki nba oyununu saymazsak). özellikle hepimizin zamanında hasta olduğu fifa serisini yapboz tahtasına çevirmişlerdir. winning eleven'ın gerçekçiliği ve cm'nin güncelliği karşısında komik duruma düşmüştür fifa. nhl serisi güzel olsa da, gelişen grafikler dışında sürekli kendini tekrar etmektedir. bu diğer spor serilerde de aynıdır (mfl vs.) sadece nba serisi ile ayakta kalabilmiştir amcalarımız.