şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bilgi destekli attığı tweetlerle olacakları önceden doğru tahmin etmesiyle ünlenmeye başlayan fuat avni benzeri bir twitter kullanıcısı.

  @eagencye hesabı üzerinden takip edebileceğiniz ve özellikle paris saldırısından önce attığı tweetlerle dikkat çekmeye başladı. fuat avni'den en büyük farkı, tüm dünya üzerinden bilgiler alabiliyor olması.
 • gizemli bir twitter hesabı. şimdiye kadar ipucunu verdiği bir çok olay gerçekleşmiş. çok gerilere gitmedim ama paylaştığı eski yazılarının ekran görüntüsü bunu gösteriyor.

  son zamanlarda devamlı sadece "13" yazıyor. kimse ne olduğunu henüz anlamış değil. bakalım bu "13" sayısının altından ne çıkacak?
 • hemen hemen ortaya çıkan her olayla ilgili, daha önce atılmış tweetleri olan gizemli şahıs.

  tweetlerinde dikkatimi çeken, her bilgiyi fbı veya cıa operasyonları olarak değerlendirmesi, insan ister istemez hedef saptırma olarak düşünüyor.

  sonuç olarak takip listenizde olması gereken derin bir arkadaş.

  edit: natoyla ilgili bu tweetiyle sınırları zormalıştır aynı zamanda.
 • söz verdiği gibi hesabını kapatmamış, tweetlerini silmiş.
 • dükkanı kapatmış,
  üzüldüm, merakla takip ediyordum.
 • nereye gitti bu adam diyenler icin, baska bi hesapla geri donmus:

  https://twitter.com/pwrthinking
 • fetö olduğu atabeyler tarafından iddia edilmiş ardından ismi verilmiştir.
  sonra ortalıktan kaybolmuştur.
 • değişik isimlerle karşımıza çıkan hesap. eleman döngüye girdi, önceden 5-6 ay gibi zaman dilimlerinde çıldırırken şimdi istisnasız her ay heyezan yaşıyor. döngü şöyle;

  önce cia ile ilgili yazılar yazıyor, bazı deşifre edilecek bilgilerin kendisinin zorlamasıyla ortaya saçıldığını iddia ediyor ve devam edeyim mi diye tehditler savunuyor.

  sonra iç politikaya yöneliyor; muhalefetin kukla olduğunu iktidar ile aynı amacı taşıdıklarını söylüyor.

  daha sonra takipçilerine çemkirmeye başlıyor. önce kimseden bir beklentisinin olmadığını söylüyor, tutan tahminlerini capsler halinde yayınlıyor. ardından doları 4'e çektim şimdi de 5'e çekeyim mi diye tehditler savuruyor (sanki dolar kurunu kendisi belirliyor paşam) ama aynı zamanda yazdıklarının yatırım tavsiyesi olmadığını da ekliyor. bunların ardından takipçilerine hakaretler ediyor eğer retweet ve beğeni yapmazlarsa engelleyeceğini söylüyor. takipçilerini karaktersiz olmakla itham ediyor.

  sonra vites arttırıp bizlerden bir yol olmayacağını her şeye müstahak olduğumuzu söylüyor. ardından hesabını tamamen kapatmakla tehdit ediyor. sonra hesabı tamamen kapatacağını söyleyip bir daha gelmeyeceğini tekrarlıyor. ardından tüm tweetleri silip hesabı kapatıyor.

  aradan biraz zaman geçince hesabı değişik isimlerle yeniden açıyor aynı döngü tekrar ediyor.

  kişisel fikrim,bu adam politika ile çok yakından ilgilenen bir meczup. dünya siyasetini çok yakından takip ettiği için bazı şeyleri bir süre önceden öngörüyor ve bu yüzden kendini özel yetenekleri olduğuna inandırıyor. ben son zamanlarda kendisinin akıl sağlığından ciddi derecede endişe ediyorum.
 • artık yazamıyor.