• durduk yere insanı sinir eden, karşılığında da dayağı yiyince "ama sen beni dövdün" diye sitemde bulunan arkadaş. hayır önden uyarıyı da veriyorum ki anlasın bulaşmasın adam akıllı dursun diye. ama arkadaş farklı kulvarlarda kendini göstermeye o kadar hevesli ki gözleri hiçbir şeyi görmüyor.
    neyse sakiniz ve seviyoruz birbirimizi.*

ayrıca hakkımda kötü şöför olduğuma dair söylediği sözler hurafeden ibarettir. bunu diyen arkadaşın ehliyeti bile yoktur ki benim güzel şöförlüğüme laf etmektedir.
  • sözlüğün en büyük trollü diyolla hakkında. ben değil yaşayanlar diyor.*

(bkz: #57119339)
  • trafik canavarı seri katil ruhlu biri tarafından karalanmaya çalışılan yazar.
  • bir gün arabamla üstünden geçerek onu da rahatlatacağım ve kendim de rahatlayacağım bir gerçek azizim. adam resmen kaşı beni diyor.

tanım: iyi olacak bir adet yazar. belalı insan paratoneri.
  • çok acayip bir aşk hayatına sahip bir adam.* her adımını, yaşadıklarını bana anlatır ben de karşısına geçer sorun sende çeken sensin de derim. geçenlerde yaşadıklarımı üstünkörü anlattıktan sonra bana pek şaşırtıcı gelmedi çünkü ben de yaşadım bunları gibi şeyler derken ona bakarak karardığımı da fark etmiş oldum. evet kesinlikle benim salaklığım değil, onun kötü şansının bana yansıması.*
  • (bkz: #62286101) şekliyle benim ruh halimi merak etmiş yazar. cevap hakkı doğduğundan diyorum; "ruh halim rakı balık ayvalık.* gelecek allahı kerim banane ben tatildeyim"
    saygılar*
  • gelip buraya "yaşadığı minnak şehirde ruhu daralan ama kaçma şansını da aramayan yazar, malum kendisi herkese bir kaçış yolu sunarken bir kendisine bulamadı" yazacaktım. ancak adamın nick altı yalnızca benim yazdıklarımla dolmuş.**

he zaten bi ben takip ediyorum onu.
  • bazı trafik canavarlarının kancayı taktığı mağdur yazar. öyle ki, yanında yöresinde olanlar kendisinden habersiz tehdit edilip nickaltına yazılar yazılmaması hususunda baskılanmaktaymış.

(bkz: sansüre hayır)
    (bkz: eğitim şart)
  • #70127104 nolu entryde duygularıma sonuna kadar tercüman olmuş gerçek galatasaraylı yazar.
hesabın var mı? giriş yap