• yeni girdiği twitter aleminde ryan babel tarzı hareketler gütmeye başlayan, orlando taraftarlarının şu aralar yeni sevgilisi.

#freeearlclark'ı promote edip, daha fazla zaman istemesi gerçekten takdire şahen. ilgiyle izliyoruz kendisini.
  • oha beşiktaş almış. avrupa basketbolu için çok iyi transfer. daha 2-3 yıl önce los angeles lakers'ta hatırı sayılır süreler alıyordu.

euroleague'de mücadele eden onca takım varken beşiktaş'ın alması başarı bir transfer hamlesi olmuş.
  • spurs için rotasyonda ilaç gibi bir takviye olacaktır. keşke alsalar.
  • oha adam besiktas'taymis. harbi harbi nefis transfer. simdi yokluktan gs-bjk macina bakarken gorup sok oldum. bayagi sukseli is yapmis sarica. gecen sene fb dedikodulari ciktiginda heveslendiydik ama almadi bizimkiler. bu sene istikrarli oynarsa seneye kesin euroleague'de takim bulur.
  • david pick e göre de fenerbahçe ilgilenmiyormuş
    ı'm told fenerbahce have no interest in d-league forward earl clark. not now, not at all.
    http://twitter.com/…dpick/status/693066323090395137
  • iyi transfer; oldukca katki yapacaktir; ozellikle mucadele etme yonu ve pozisyon alma bilgisi ust duzey; tek eksik yani cok fazla atletik olmamasi; ama yine de basarili olacaktir bu sezon.
  • kanatlardan da iyi bindirebiliyor sanırım.. son yıllarda başına bir iş gelmediyse beşiktaş'ı hayli hayli ihya edecek kadar iyi atlettir.
  • 2019/20'de ispanya basketbol ligi takımlarından san pablo burgos'ta forma giyecek olan oyuncu.
  • transfer ihtimalini duymamla sevindiğim oyuncu. taraftarımızın da seveceğinden eminim. antic'i sevmiyorum pek ama takıma yararlıydı, sakatlığına üzüldüm ama earl clark eskisi gibi oynarsa, fark yaratır. dış şutu var ve atletizmi de iyi derecede.
  • gelecek sezon tbl'de beşiktaş formasıyla mücadele edecek oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap