• 13-14 yaşından beri her gün spor yapan insanlara, özellikle de 2 metrelik basketbolculara bulaşılmaması gerektiğini öğütleyen sanatsal yumruk. adam resmen vecihi gibi uçtu.
  • tekken 3'teki paul'un özel hareketidir.
  • sırp tribünün bıçkın milliyetçi delikanlılarından birinin yediği yumruk. işin komik tarafı muhtemelen vurmak niyeti ile aşağı indikten sonra yolda adamların tribünden gözüktüğü kadar normal olmadığını anlayınca fikir değiştirmiş ama geri dönmeyi delikanlılığa da yedirememiş. 7 numarayı sobe dercesine ittirmeyi deneyip olay yerinden kaçmaya çalışırken ters istikametten gelen kamyonun altında kalmıştır.
  • sahaya giren vatandaş bana ,normal seyir halinde giderken birden şiddetli akıntıya kapılan çaresiz bir ördek yavrusunu hatırlattı.arkadaş sendeki cesaret bal porsuğunda yok,ha kamyonun önüne kendini atmışsın,ha hergün ağır spor yapan 2 metrelik adamlara vurup kaçmaya çalışmışsın,senin ben fındık kadar olan beynine sokayım ya.
  • zaman zaman gökyüzüne bakıp 'neden uçan tekme var da uçan yumruk yok' diye derin düşüncelere dalardım. artık huzura kavuştum. yumruğu yiyen hala yaşıyorsa bundan sonra hiç ölmez.
  • (bkz: kara tren)

tren kazası videosu mübarek. raylarda sürüklenen otomobiller geldi bir an gözümün önüne.

be cahil herif, sporcu adama saldırmak nasıl bir mantıktır? insanlığı geçtim, başarılı olacağını mı sanıyorsun?

fukara sümüğü gibi nasıl yapıştı yere...

eline sağlık rowland.
  • fatality nasıl çekilir? konu başlıklı video. rowland insan değilsin amına koyim.
  • - yumruk değildir, yumruk olsa yerinde duramazdı.
    + e duramamış zaten aabi?
    - ha tamam öyleyse.
  • yumruğun atıldığı yer ile, yumruğun atıldığı kişinin uçtuğu yer arasındaki mesafeye taksi 45 tl yazmaktadır, işte öyle bir yumruk.
hesabın var mı? giriş yap