şükela:  tümü | bugün
  • eskilerin 21.co'su, beleş bitcoin kazanmak isteyenlerin adresi. legit olduğu kesin, çünkü sitede bahsedilen kişilerin verified twitter adreslerinden paylaştıklarını gördüm.

referral sistemi gelmiş, buradan üye olabilirsiniz dilerseniz. üye olup, verify etmeniz (yani iş/üniversite emailinizi verip, gelen maili onaylamanız) yeterli.

üye olup, ilginizi çeken ya da belli bir uzmanlığınız olan listelere giriyorsunuz (facebook users, python coders vs.). ilk tarz gruplar pek para getirmiyor ancak, ikinci tarz gruplar soru sorarak aldığı için hem girmesi zor, hem de payout'u yüksek.

kısaca insanlar "python userlara şu soruları sormak istiyorum" diyorlar ve sizin de üye olduğunuz bir listeye anketimsi 2-3 soru yolluyorlar. o listenin de user başına bir ücreti var, siz de soruyu cevaplayarak para kazanıyorsunuz (bitcoin olarak store ediyor sistem, ama listeye para ödeyenler dolar ödüyor).

herhangi bir referral sistemi yok (derken referral geldi). insanlar size kişisel soru da sorabilirler, bunun için soru başı bi ücret belirleyebilirsiniz. mesela earn.com sayfanızı twitterınızdan paylaşırsınız, birileri size bi şey sormak istediğinde oradan para ödeyerek sorabilirler, tabii bu durum siz ünlüyseniz ya da bi konuda uzmanlaşmışsanız vs. geçerlidir, ya da arkadaşlarınıza söyleyin soru sorsunlar size parayla :)

bitcoinlerinizi direk walletınıza ya da coinbase hesabınıza cekebilirsiniz. benim önerim özellikle "digital currency buyers" tarzı bi liste vardı, ona girmeniz. buradan
  • ilgi alaninizla alakali sorulari cevaplayarak ve mikro gorevleri yerine getirerek para kazanabileceginiz guzel yer. şu sılarar üyelerine sürekli airdrop yapan projeleri kendi sistemleri üzerinden gönderiyorlar. bu sayede sizi airdrop kovalama zahmetinden kurtarıyor ve airdropları ayağınıza getiriyor, bunun için de size en az 1 usd ücret ödüyor. bundan iyisi gerçekten şamda kaysı galiba.

her gün yağmasa da damlasın, köşeye 3-5 bişeler atayım diyorsanız kaçırmayın.
    uye olmak için burdan.

bu arada birkaç kez cash out da yaptım ve kazandığım parayı paribu hesabıma gönderdim. hiçbir sorun yok.
  • her ne kadar asil promosyon noktasi gelen maillere cevap vererek para kazanmak olsa da genelde altcoin airdrop'larina katilma isleri geliyor ve oradan para kazaniyorsun, sansina da bos bir airdrop degil ise airdrop'dan da kazanabiliyorsun... bir de referans sistemi ile davet ettiklerin uye olduklari zamannda kazaniyorsun para.. havadan geliyor iste, neden denemeyeyim diyorsaniz referans linkimden buyrun uye olun

edit: imla
  • bu kadar iyi bir domain ismine nasıl sahipler ve o ismi neden böyle bir projede kullanıyorlar çözmüş değilim. ayrıca diğer başlıklar altında ölücülük yapan yazarların nasıl da çökmediklerini anlayamadığım site. birkaç listeye kayıt olduktan sonra gerek anketler gerek de airdrop'lar ile referans linki atmaktan daha fazla kazandırmaktadır. gerçi burada da referans sistemi vardır. referansınız üzerine kayıt olan her onaylı kullanıcı için $1 değerinde bitcoin almakla beraber, tamladıkları ve gönderdikleri her iş üzerinden %10 daha vermektedir.
  • 14-15 tane kısa anket birikmişti, hepsinde telegram abonelikleri cart curt vardı ama sistemlerinde öyle bir açık var ki linke tıklayıp gelen onay kutusuna rastgele bir şey yazınca sistem yaptığınızı doğru kabul ediyor ve para hesabınıza düşüyor. az önce biriken 14-15 anketi 5-6 dakika içinde doldurup 15$ çıkardım, bunu da btcturk'e yolladım ve yarım saat içinde miniminnacık bir işlem ücretiyle (7600 satoshi) hesabıma intikal etti :dddd

tanım: sistemini kontrol etmezse çabuk patlayacak nam-ı diğer 21.co

ifşa olmamak için ref'li link vermiyorum ama şunu söyliyim: ref ile getirdiğiniz her kişi için 1$ damlatmaktadır.
  • az önce 30 dolarlık cash out işleminin başarı ile tamamlandığı uygulama.

öncelikle söyleyelim;

--- spoiler ---

bu entry'de referal link yoktur.
    --- spoiler ---

yapılması gerekenleri şu şekilde anlatabilirim;

earn.com üzerinden siteye üye oluyoruz. sisteme üye bir arkadaşınız varsa onun ref. linki ile üye olup ona 1 dolar kazandırabilirsiniz. dileyene özel mesaj ile ref linki iletebilirim.

telefonunuza da sitenin uygulamasını yüklüyoruz.

ardından zaman içerisinde size ıco tanıtımları gelmeye başlıyor.

her tanıtıma gösterdiğiniz katılım ile hesabınıza 1 dolar yükleniyor.

oluşumlar tanıtım mesajlarında sizlerden bazı şeyler talep ediyor. ilk ikisi çoğunda talep edilmekle birlikte, diğerleri nadiren isteniyor.

telegram grubuna katılım
    oluşumların mail listelerine katılım için mail adresi (az kullanılan mail adreslerinizden birini verebilirsiniz.)
    oluşumun twitter hesabını takip etme.
    bir borsaya ait olmayan etherium adresi. ben jaxx'ı kullanıyorum.

ek ve önemli bilgi;
    earn.com'a üye olmak için gmail, hotmail gibi adreslerinizi giremiyorsunuz. özel mail adresleri (şirket maili, kişiye özel web sitesine ait mail adresi vb.) kullanmanız gerekiyor.
  • bu siteyi keşfedeli yaklaşık 1 ay oldu, bu 1 ay sürecinde 20 dolara yakın miktarı sadece 15-20 dakikalık emekle kazandım. zaten üstlerde de anlatıldığı gibi, resmi- özel mail adresi kullanarak; ki bu mail adresi öğrenciyseniz okulunuzun size verdiği mail adresi bile olabilir; güzel sayılabilecek paralar kazanabilirsiniz; ayda 20 dolar sadece 15-20 dakika emekle hiç de fena bir rakam değil.

üye olmak isterseniz buyrun

edit :üye olup da unverified kalanlar görüyorum, arkadaşlar resmi mail adresleriyle üye olmazsanız üye olmanızın bir anlamı yok. okul veya iş gibi resmi mail adresiyle üye olduysanız ve hala unverified durumdaysanız , sağ alttan conversations butonuna tıklayıp mesaj atıp , böyle böyle resmi adresten üye oldum ama verified değilim diye, düzeltilecektir.

edit2: üyeliği onaylanıp da kullanmayanlar görüyorum, üzülüyorum.
  • coinbase'e satılmıştır.
  • gözümüzün nuru bedava bitcoin kazanma sitesi.

ancak son 1 haftadır tat vermemekte.
  • bitcoin kazanma şeysi bu aralar keyfi pek yerinde olmasada

üye olmak isteyene ahanda link