şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşın ismi mete, sanırım kendisi avukat. kanalını yeni takip etmeye başladım. (bkz: taklacı selim) ' in oyun portal isimli kanalında birlikte çektikleri oyun videolarıyla gözüme girdi. gayet efendi ve bilgili bir kardeşimiz.
  • soyadı gereği deniz özbey ve merve özbey ile akrabalığını merak ettiğim oyun yorumcusu.
  • yeni çıkan oyunların oynanış videolarını izlemeyi en sevdiğim youtuberlardan birisi. kendisini tanımıyorum ama gayet efendi bir kişiliği varmış gibi bir düşüncem var. kendini oyuna bile kaptırsa asla ağır küfür etmiyor yani ben henüz hiç denk gelmedim. (tabiki efendi kişilik göstergesi olarak sadece bunu baz almıyorum)

bir de düşünce tarzı hoşuma gidiyor. oyun oynarken kendini kaptırarak yaptığı konuşmalarından gayet düzgün bir insan olduğunu seziyorum. avukatlık yapıyor sanırım. adalet sistemi olmayan bir yerde bunu yapıyor olmak zor olsa gerek, o yüzden mesleğinde başarılar diliyorum. bir de hakkında yeni öğrendiğim bir şey var, sanırım yakın bir tarihte sevdiceği ile evlenecekmiş, buradan ikisine de mutluluklar diliyorum.

sen bol bol videolar çek mete başkan kimse izlemezse biz yine izleriz.
  • çok samimi bir dil ve oldukça efendi bir üslûba sahip bir youtuber.
  • minecraft'a fazla bulaşmadan her oyunu çekmeye ve seri haline getirmeye kendini adamış . gayet efendi , oyunlar hakkında bilgili , ingilizce metinleri okuyarak konuşmaları dinleyerek seyirciye anlık olarak aktarabilen harika bir adam şu aralar favori gamer kanalım . bu kadar boş adamın olduğu piyasada 230k abone onun için çok az .
  • türk oyun youtube yayıncıları içerisinde gördüğüm en samimi olanı.

adam resmen oyunları yaşıyor oynarken, hem de küfürsüz ve hakaretsiz. en son uncharted 4 oynarken verdiği tepkiler ile beni ekran önünde gülümsetmiştir. takip edilesidir.
  • youtube kanalından oyunları dizi tadında takip edebiliyorum. en baştan en sona türkçe anlatım ve yorumlarla oyuna karşı mantık ve bakış açınızı değiştirebliyor.
  • çok yapmacık konuşan, çok çeviri hatası yapan youtuber
  • unchearted 4 ile izlemeye başladığım youtube kanalı. kanalı başarılı buldum. ayrıca oyunda seyirci yorumlarını dikkate alması güzel. türk oyun youtube yayıncıları arasında başarılı bir yere sahip..
  • sadece mafia 2 finalindeki son sahnesine denk geldiğim gamer. verdiği tepkiyle gamerlığını bilmem ama adamlığını kanıtlamıştır.