şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşın ismi mete, sanırım kendisi avukat. kanalını yeni takip etmeye başladım. (bkz: taklacı selim) ' in oyun portal isimli kanalında birlikte çektikleri oyun videolarıyla gözüme girdi. gayet efendi ve bilgili bir kardeşimiz.
  • soyadı gereği deniz özbey ve merve özbey ile akrabalığını merak ettiğim oyun yorumcusu.
  • türk oyun youtube yayıncıları içerisinde gördüğüm en samimi olanı.

adam resmen oyunları yaşıyor oynarken, hem de küfürsüz ve hakaretsiz. en son uncharted 4 oynarken verdiği tepkiler ile beni ekran önünde gülümsetmiştir. takip edilesidir.
  • youtube kanalından oyunları dizi tadında takip edebiliyorum. en baştan en sona türkçe anlatım ve yorumlarla oyuna karşı mantık ve bakış açınızı değiştirebliyor.
  • çok yapmacık konuşan, çok çeviri hatası yapan youtuber
  • takip edilesi gamer kanalı.
  • öncelikle şu youtuberlık konusundan pek çakmayan biri olarak takip ettiğim birkaç youtuber arasında oğuz sasi ile birlikte takipçilerine cidden, samimi olarak, değer veren nadide insanlardan biridir. ayrıca kendisi için çay sudan daha büyük bir hayati önem taşır.
  • küfür etmeyi komiklik sanan ergen bünyelerin doldurduğu ortamda aradan sıyrılabilen, keyifle takip ettiğim bir oyun kanalı.
  • gerçekten severek takip ettiğim kanal. tatlı bir mizah yeteneği var bu abimizde. hiç kasmadan çok iyi espriler yapabiliyor ya da benim mizah anlayışımla baya örtüşüyor.

far cry serisinden dolayı dilime "yi yi yimeğini yi" sözlerini pelesenk etmiştir ayrıca.
  • diğer kanallara nazaran çok fazla çeşit sunan bir arkadaşımız. fakat kendisine buraları okuyorsa şunu söylemek istiyorum; oyun karakterlerinin rollerine bürünüp aktörlük yapmaya çalışman gerçekten çok yapmacık duruyor. sen sadece oyununu oyna, yorumunu yap, görüşünü söyle. ama gözünü seveyim karakterin rolüne bürünüp aktörlük yapmaya çalışma.