şükela:  tümü | bugün soru sor
  • arkadaşın ismi mete, sanırım kendisi avukat. kanalını yeni takip etmeye başladım. (bkz: taklacı selim) ' in oyun portal isimli kanalında birlikte çektikleri oyun videolarıyla gözüme girdi. gayet efendi ve bilgili bir kardeşimiz.
  • soyadı gereği deniz özbey ve merve özbey ile akrabalığını merak ettiğim oyun yorumcusu.
  • çok samimi bir dil ve oldukça efendi bir üslûba sahip bir youtuber.
  • minecraft'a fazla bulaşmadan her oyunu çekmeye ve seri haline getirmeye kendini adamış . gayet efendi , oyunlar hakkında bilgili , ingilizce metinleri okuyarak konuşmaları dinleyerek seyirciye anlık olarak aktarabilen harika bir adam şu aralar favori gamer kanalım . bu kadar boş adamın olduğu piyasada 230k abone onun için çok az .
  • türk oyun youtube yayıncıları içerisinde gördüğüm en samimi olanı.

adam resmen oyunları yaşıyor oynarken, hem de küfürsüz ve hakaretsiz. en son uncharted 4 oynarken verdiği tepkiler ile beni ekran önünde gülümsetmiştir. takip edilesidir.
  • youtube kanalından oyunları dizi tadında takip edebiliyorum. en baştan en sona türkçe anlatım ve yorumlarla oyuna karşı mantık ve bakış açınızı değiştirebliyor.
  • çok yapmacık konuşan, çok çeviri hatası yapan youtuber
  • unchearted 4 ile izlemeye başladığım youtube kanalı. kanalı başarılı buldum. ayrıca oyunda seyirci yorumlarını dikkate alması güzel. türk oyun youtube yayıncıları arasında başarılı bir yere sahip..
  • takip edilesi gamer kanalı.
  • sadece mafia 2 finalindeki son sahnesine denk geldiğim gamer. verdiği tepkiyle gamerlığını bilmem ama adamlığını kanıtlamıştır.