şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşın ismi mete, sanırım kendisi avukat. kanalını yeni takip etmeye başladım. (bkz: taklacı selim) ' in oyun portal isimli kanalında birlikte çektikleri oyun videolarıyla gözüme girdi. gayet efendi ve bilgili bir kardeşimiz.
  • soyadı gereği deniz özbey ve merve özbey ile akrabalığını merak ettiğim oyun yorumcusu.
  • çok samimi bir dil ve oldukça efendi bir üslûba sahip bir youtuber.
  • türk oyun youtube yayıncıları içerisinde gördüğüm en samimi olanı.

adam resmen oyunları yaşıyor oynarken, hem de küfürsüz ve hakaretsiz. en son uncharted 4 oynarken verdiği tepkiler ile beni ekran önünde gülümsetmiştir. takip edilesidir.
  • youtube kanalından oyunları dizi tadında takip edebiliyorum. en baştan en sona türkçe anlatım ve yorumlarla oyuna karşı mantık ve bakış açınızı değiştirebliyor.
  • çok yapmacık konuşan, çok çeviri hatası yapan youtuber
  • takip edilesi gamer kanalı.
  • öncelikle şu youtuberlık konusundan pek çakmayan biri olarak takip ettiğim birkaç youtuber arasında oğuz sasi ile birlikte takipçilerine cidden, samimi olarak, değer veren nadide insanlardan biridir. ayrıca kendisi için çay sudan daha büyük bir hayati önem taşır.
  • küfür etmeyi komiklik sanan ergen bünyelerin doldurduğu ortamda aradan sıyrılabilen, keyifle takip ettiğim bir oyun kanalı.
  • avukatlığa ara verip youtube'a ağırlık vermiş, küfürümüz paylaşımlarda bulunan ve bana rainbow six siega aldırmış youtuber. severek takip ediyoruz mete arkadaşımızı. umarım youtube'a gönül vermiş herkese örnek olmaya devam eder.