şükela:  tümü | bugün
 • fragmanından çok eğlenceli görünen film. oyuncu kadrosu bilindik isimlerle dolu. gerçi emma stone tek başına yeter. gelse de izlesek.

  trailer: http://www.youtube.com/watch?v=dl7w6peuaw0 ("i fake-rocked your world!")

  imdb: http://www.imdb.com/title/tt1282140/
 • rotten tomatoes'da %85 gibi bir iyi eleştiri oranı yakalamış olan film.

  emma stone'un bir filmi tek başına taşıyabileceğini ispatlaması açısından önemli bir sınavdı ve geçti gibi gözükmekte. anna faris'ten sonra güvenebileceğimiz bir kadın komedyen daha bulmuş olduk.
 • --- spoiler ---
  seks sahnesi çok eğlenceli
  grand finale!
  --- spoiler ---
 • emma stone'un bu güzellikle lisede zaten ilgi çeken biri olmamasının inanılmazlığı dışında bir sıkıntısı olmayan şahane film. çok eğlenceli ve çok komik. sözlükte daha fazla ilgi çekmesini beklerdim doğrusu. anne ve baba karakterleri efsane olmaya aday. ağızlarından çıkan her laf sizi gülmekten yerlere yatırmak için yazılmış ve çoğu da bu konuda epey başarılı. rahiple yapılan cehennem konuşması ve lisa kudrow'a da özellikle dikkat etmekte fayda var. gerçi, tarihe geçsin diye söylüyorum, lisa kudrow'un gül yüzünü gösterdiği her şeye dikkat etmekte fayda var zaten.
 • i got a pocket, got a pocketful of sunshine
  i got a love, and i know that it's all mine
  ouvauuuu
  allah cezanı verecek emma stone
  i got a pocket, got a pocketful of sunshine
  i got a love, and i know that it's all mine
  ouvauuuu
  ...
 • pocket full of sunshine gibi rezil ve leş bir şarkıyı 3 gündür bünyemden atamamama neden olmuş, i gotta i gotta i gotta diye beni odada tuhaf gezinmelere sürükleyen ve çok süpriz bir şekilde bütün önyargılarıma rağmen bu aralar izlediğim en komik film.
 • lise erge temalı olup son yılalrda izlediğim en komik film.hikayede orjinal sayılır.özellikle emma stone olmak üzere oyuncu seçimi çok iyi olmuş.

  --- spoiler ---

  olive'in pocket full of sunshine'ı söylediği kısmı tekrar tekrar izliyorum.keşke biraz daha üzün sürseydi.

  --- spoiler ---
 • hiçbir etkileyiciliği ve akılda kalıcılığı olmayan son derece sıradan vasat bir film. filmi izlemeden önce konusunu duyduğumda eğlenceli bir film olabileceği izlenimi oluşmuştu bende. tabi ayrıca emma stone' da olunca beklenti biraz daha arttı. ama film bence çok dandik ve sıkıcı olmuş. bu malzemeden çok daha eğlenceli şeyler çıkabilirdi. aşırı sıkılıyorsanız ve izleyecek başka hiçbir film yoksa belki idare edebilir 1 buçuk saatliğine sizi.
 • afro evlatlıkla baba arasında geçen muhabbetin takdire şayan olduğu komedi.

  --- spoiler ---

  oğlan: it's okay.. i know i'm adopted..
  baba: oh my god! who told him?

  başka bir sahnede..

  baba: where are you from originally?

  --- spoiler ---