• sabah kabusu,her gelişindede ekmek getirir.ekmek atmaktan günahkaar olduk..bacımm..beni senin kadar sahiplenen bir erkek olsa valla evlencem:)..şerefe..yaşasın vat69..ehe
  • kedimin gerçek annesi şirin suratlı cadoloz gülmekten karnıma kramplar girdiren hatun..manyaksın kısım sen..dudak okuyucusu
  • easy:kafaya koydum ben sizin soyadınızı alacamm
    mur:taam sen al,bende bırakacam bu soyadı ehue
    easy:hastayımm lenn oktayaa
    mur:taam edepli ol o zaman ailemize girceksen
    ...amcama takmış kişi.ama uslu durmuyoki..seviyom seni bacım,yengem olma ama
  • allahın parmağı yokki soksun gözüne diyebileceğiniz şahsiyet..scrabble oynarken bilumum çamurluk,mızıkçılık yapıp,bir arkadaş 7 harfli kelime yazınca ''oyun bozulur'' diye bozup,sonrada bir bardak kaynar çayı üstüne deviren bugünün asabisi,gıcığı..
  • scrabbeldaki yeteneksizliği bi yana iftiralara karnimiz tok dedirtcek cirkef hatun..korumadık mı seni o kadar hıı??senin yüzünden turk dil kurumu'na bisürü yeni kelime kazandırdık erotik şempaze
  • çok güzel ya... okuyunca içim aydınlanıyo... ferahlıyorum... easyaslife easyaslife hey hey falan oluyorum.
  • $u dakikaya kadar nickini easy life diye okudugum(meger easy as life mi$)ki$i.(ayrica tanimam etmem de onu da soyluyeyim.)
  • abisi,(bkz: ostor) tarafından şöyle bir yazı ile,özgür bırakılan şahıs..
    -er easyaslife, 19 mayıs gençlik ve spor bayramı münasebetiyle, 21 mayıs pazar günü saat 18 e kadar izinlidir. anılan saatte ilgilinin birliğine teslim olmamış olması durumunda gerekli müeyyide uygulanacaktır. bu vesileyle tüm er ve onları ağırlayacak evsahiplerinin bayramlarını kutlar, hayatlarının geri kalan kısmında fazla havaya girmemelerini tavsiye ederim...östor merkez komutanlığı..
    imza: gerizekalı er eğitim alayı komutanı
  • maltepeden geçiyoruz,bir minibüs ve içinden inen mini etekli,bol makyaj,saç baş yapılı hatunlar görüyoruz:
    -aa mina hatunlara bak ohşş,düğüne gelmişler heralde
    -ne düğünü yav,bu resmen orospu nakliyat şirketi
    ..diyebilecek kadar arsız hatun..
  • hayatıma giren en güzel şey,şu son yıllarda..iyi ki varsın..
hesabın var mı? giriş yap