• italya'daki en büyük şubesi torino'da bulunan, içinde bulunduğu bölgenin tipik yiyeceklerine ağırlık veren, slow food akımına dahil, ilginç konseptli süpermarket&restoran. yalnızca torino'dakine gittim (ki diğer şubelerinin çok küçük olduğunu iddia ediyorlar) ve yemek yemeyi seven birisi için cennet olduğunu söyleyebilirim.
  • market-mutfak-restoran üçü bir arada konseptli italyan restoran. cenova'da porto antico civarında da var bir şubesi. içinde 4 restoran var: balık, salata, pizza, makarna.
  • sahibi mario batali'dir.
  • hakikaten rüya gibi.
    new york'taki kalbur üstü kesim proletarya'nın hedeflerinden olan whole foods marketinin içinde yemek yeme olayına özenmiş, ama maalesef avama karışmayı midesi kaldırmamış olmalı ki akın akın buraya koşuyor.
  • kanyon'da acilacak olan dean and deluca ile hipster kardesidir.
  • new york flatiron daki subesini bizzat bloomberg acmisti, buyuk olay olmustu. paraya para demiyorlar dukka diyorlar artik.
  • italya, amerika ve japonyadan sonra önümüzdeki ay zorlu center a zorlu holding bünyesinde açılacak gurme çenneti. içinde bulunacak çeşitli restorantların yanında fine dining de olacağı soyleniyor.
  • genova'da sahilde bulunan şubesine gitme şansım olmuştu. konsept çok hoşuma gitmişti, alışverişinizi yapıyorsunuz sonra da oturup yemeğinizi yiyorsunuz filan. raftan satın aldığınız şarabı ya da birayı içme şansınız da var ki beni en çok bu cezbetmişti. eylül gibi zorlu avm'de açılacak olan şubesini duyduğumda ulan bira fakiri bir memleketiz, son yıllarda çeşitler arttı evet ama benim gördüğüm eataly şubesi gibi ol(a)maz herhalde diye düşünürken, öğrendiğim kadarıyla zorlu'daki şubesi de bira bakımından yurtdışındaki şubeleri aratmayacak. bira severler değişik belçika ve italyan biralarını tatmak için hazır olsun. fiyatlar tuzlu olmasın, tek dileğim o ama sanki göte girebilir biraz diye korkuyorum. sonuçta kalburüstü bir mekan.
  • zorlu şubesi'nin işletmeciliğini ahmet nazif zorlu'nun kızının yapacagı yer.
  • cenova'daki şubesine gittiğim süper konsept.
hesabın var mı? giriş yap