şükela:  tümü | bugün
114 entry daha
  • bu ebaya giriş saati diye bir şey getirmişler. saçma olmasını bir kenara bırakıyorum, saatinde giriş yapmaya çalışsanız bile tamamdır deyip ana sayfaya atıyor. zorla ders bölümüne girdim, orada da etkileşimde bulunduğunuz içerikleri saymıyor.

düzeltseler keşke de kullanabilsek
  • türkiye yaparsa en iyisini yapar diyemediğim şey.
  • 10. sınıf öğrencileri şuan eba giriş saatimiz ama giremiyoruz diyor. bir de saat 12:00'de deneyin dedim. 12 de düzelir inşallah.

bir açıklama filan da yazılmıyor. büyük firmalar bir sorun olduğunda sorun var şimdi birazdan çözeceğiz filan gibi açıklama yazarlar hemen.

bizim eba büyük bir organizasyon değil mi? binlerce insanın girdiği sitede bir sorun olduğunda bir açıklamayı hak etmiyor mu bu insanlar? kimse niye böyle bir aksaklık oldu diye hesap sormuyor size? yoğunluk yalanını boşverin sizin yoğunluk olmayan zaman ki aksaklıklarınızı da bol bol yaşadım ben. zaten tablo yapıp yoğunluğu 12 sınıfa dağıtmışsınız. o tabloya bile uymuyorsunuz.

sorunsuz girişi sağlayamayan sorumlusu kimse abicim ben bu işi tek başıma yapamıyorum, destek lazım, yapabilen kişiler bulalım bu insanlara eziyet etmeyelim diyemiyor mu?!

öğrencilere, velilere ne bahane uyduracağımı şaşırdım artık. 1 saat sonra dene, akşam dene, yarın dene, öbür gün dene. çocuk oyuncağı mı bu? siz eğitim sitesisiniz, süper market sitesi değilsiniz. sizin yaptığınız site kadar hata veren başka bir firmanın sitesi olsa şimdiye 1000 kere düzeltirlerdi, düzeltemiyorlarsa da düzeltebilen birilerini bulurlardı. sizin arkanız sağlam galiba kimse size niye düzelmedi bu sorun demiyor galiba?!

koskoca ülkenin eğitim sistemini temsil ediyorsunuz. onun bilincinde olarak sitede sorun olduğunda 2 satır açıklama yazın. 20 dakkadır çocuklar siteye girmeyi deniyor. farzedelim 1000 tane kişi denedi girmeyi, hepsinin 20 dakikasını çalsanız 20.000 saatini harcadınız insanların son yarım saatte. yazın şuraya saat 21:00'e kadar sorun var boşa vakit harcamayın sitede diye. zor mu bunu yapmak.

şuan olağan üstü durum var. eskisi gibi kimse uyanmaz nasılsa taktiğinizi değiştirin.
  • web altyapisi öğrenci girişini kaldıramadıği için saatlerle kısıtlanan uygulama. çocugum 5. sınıf ancak haftanın 2 günü ders ataması yapılmadığı için zaten giremiyoruz.saat 21:00 sonrası öğretmen ve ilkokul velilerine açık.pazar günü sadece tüm kullanıcılara gün boyu açılmış ancak o yoğunlukta umarım görebiliriz..
  • hala öğretmen girişini bir kez bile yapamadığım site.
  • saat 12:20 itibariyle 10. sınıflar girebiliyor.

acaba otomatik bir sistemle değil de biri manuel olarak mı sınıfları değiştiriyor? bazen değiştirmeyi unuttuğu mu oluyor acaba? bu hafta deneme demeye başladım. haftaya aksaklık kalmaz umarım.
  • bir boka yaramayan eğitim şeysi.
  • kolonya yerine gül suyu döküldüğü için çalışmayan sistem.
  • öğretmen girişinde sorun yok. ben dün ve bugün her saatte öğretmen hesabı ile girebildim. şuan da girebiliyorum.
  • saat 12.30’da ortaokul kanalında 8. sınıf matematik dersi olması gerekirken 6. sınıf matematik dersi olan ve kimsenin düzeltmediği uzaktan “eğitim” sistemidir. soran olursa çok uğraşıyoruz falan dersiniz.

işbu entry kendi programlarında gözüken ve yeğenimin farketmesi sonucu yazılmıştır.

edit: ders gecikmeli olarak saat 13.00’da başlamıştır ve sadece 7 (yedi) dakika sürmüştür. matematik dersi olduğunu hatırlatayım...
8 entry daha