*

şükela:  tümü | bugün
  • twitter’da gezinirken karşıma çıkan, birkaç gündür gördüğüm en neşeli videodur.

video linki

işini bu kadar severek yapması ve özellikle o yaştaki çocuklara hitap etme biçimi umutlarımı yeşertti. kendi adıma videodaki öğretmene teşekkür ediyorum. tüm öğretmenlere örnek olması dileğiyle.
  • öğretmenlik mesleğini layıkıyla, hakkıyla, severek ve sevdirerek yapan; eli öpülesi öğretmenimizdir ...

not: samimiyetime güvenerek destek mesajı gönderen, entrylerinde özrüme yer veren kıymetli sözlük yazarlarına çok teşekkür ederim. iyi ki varsınız ...

edit: öğretmen (bkz: şeyma koçer)kendisine gelen geri dönüşleri trt haber'e anlatmış.
  • ben beğendim. en azından çabalamış.
  • keşke tek dertleri maaşları olan diğer öğretmenler de bu şekilde ders anlatsa. işini severek yaptığı çok belli.

tanım: ilkokul düzeyinde ingilizce için olması gereken anlatım tekniğidir.
  • işini severek yapan bir öğretmen ve dış görünüşle dalga geçen bir ....... barındıran video.

edit: arkadaş pişman olmuş, özel mesajla da özür diledi. samimiyetine güvendim. bu nedenle mesajımda ki küfürlü yeri kaldırdım.
  • başarılı işine kendini vermiş bir öğretmenimizdir.

edit: yeter canım adamın üstüne gitmeyin aynı lincin ters yönlüsü oluyor şimdi de.

edit 2: yazar arkadaşın talebi üzerine moderasyonun başlığı değiştirmesiyle hiçbir sorun kalmamış durumdur. çok iyi oldu çok da iyi güzel oldu.
  • gayet eğlenceli şekilde ders anlatan öğretmendir.

beğenmeyen yallah zühtü hocaya.
  • hedef kitlesi 2.sınıfa giden çocuklardır.
    biraz abartı davranmış olsa da öğretmenlerin oyuncu olmadıklarını unutmamak gerek.
    rol yetenekleri mükemmel olmak zorunda değil. işi hallettikleri sürece sorun yoktur.
  • videonun çekildiği ortam eba tv izleyen çocuk ya da çocuklar ve ailesi... babanın eğitimsiz bir hıyar olduğu bu ortamda çocuklara verilen mesaj adice!
  • arkadaşın özrünü samimi buldum ben şahsen. insanlık halidir hata yapılır diyelim, önemli olan hatayı anlayıp geri adım atmak diyelim.