şükela:  tümü | bugün
 • okulların uzaktan eğitime geçmek zorunda kaldığı bu sıkıntılı süreçte eğitim kanalı olan trt eba tv'nin ortaokul öğrencilerine adnan medres'in idamını animasyonla izlettirmesi olayı.
  hiç mi ahlak yok sizlerde ?
  kaynak: https://halktv.com.tr/…sin-idamini-izlettil-421711h
  edit : linkini vermiş olduğum tweet kaldırılmış. yeni tweet https://twitter.com/…tatus/1242031026291048448?s=19
 • egitimde devrim onluk degistirmeyle olmaz. gecen babam ve annem cocuk yapin falan diyordu. ıki kere dusunecegim demistim ama dusunmeme de gerek kalmadi. cocuguma yazik olur aq boyle beyin yikama mi olur!
 • trt veba tv
 • şaşırtmayan olay. sadece "1984" yazmam bile yeterli sanırım istediğimi anlatmak için.

  15 temmuz görüntüleri, 28 şubat'ta üniversite kapısında ağlayan kızların görüntüleri falan da gelecektir yakında.

  şu açıklamayı da bekliyorum: "bu virüs allah'ın bize büyük bir lütfu!"
 • sabah televizyonda gördüm ve yoo bi yanlışlık olmalı dedim. hangi ders hangi konu ne alaka? hepsini geçtim çocuklara böyle bir şey izletilir mi yuh artık ya.
  online eğitim olacak dendiğinde biz de altyapı eksik falan diye tartıştık burda. adamların eğitim gibi bir amacı yokmuş zaten. siyasal islam bir kere saşırt be.
 • (bkz: siyasal islamcı ahlaksızlığı)

  adamlar benim verdiğim vergiyle bana düşman olan ideolojiyi çocukların beyinlerine işliyorlar. allah bin belanızı versin.
 • düzgün bir şey çıkacağını düşünmüyordum zaten. şaşırtmadı yine.
 • inanılmaz bir döneme şahit oluyoruz. ölüm kelimesinin çocukların kafasında soyut olduğu yaşta bunu televizyondan, devlet kanalından hele ki böyle bir durumda, böyle bir olayla yayımlamak düpedüz sorumsuzluktur. sorumlularına gereken ceza verilmelidir.
 • istanbul elden gittiği için abdullah öcalan'ın mektubunu yayınlayarak akp için oy dilenen terörist trt'nin şimdi de çoluk çocuğa ölüm videoları izlettirmesi olayıdır.

  bu milletin, sabi sübyanın psikolojisini böyle böyle bozuyorsunuz işte. sigaranın, alkolün bile sansürlendiği televizyon kanallarında terörist başının mektubunu, eski devlet büyüklerinin ölüm animasyonlarını yayınlıyorsunuz.

  gerçi şaşıracak bir şey de yok. soran olursa ortamlarda akp çalışıyor deriz olur biter.

  e: hareket bilinçli, amaç zaten ortada: beyin yıkamak. kendi pis ideolojilerini yaymak için diyanete dev gibi bütçe ayıranlar, çocukların televizyona kitlendiği bir anda bilinçli olarak bunları yayınlıyorlar. mesaj: "pis kemalist darbeciler bunları yaptı."

  sözde devletin, milletin kanalı trt'de oluyor bu olaylar silsilesi. a haber'den hiçbir farkı yok.