şükela:  tümü | bugün
  • kurtlar vadisi değil, 4. sınıf öğrencilerine yönelik yayındır.

https://twitter.com/…tik/status/1242116795617730560

milli eğitim bakanlığı içinde nasıl bir güruh görev yapıyorsa artık... kim doldurdu bu yayınları hazırlayanları? bunları kim görevlendirdi? bu nasıl bir aymazlıktır?

edit: bu kadrolar akp kadrolarıdır. bu insanlara görev verenler akp yöneticileridir. bir öğretmen okulda şöyle videolar izletse, işinden olur. hele özel bir okulda. mesela ziya selçuk'un okulunda, yöneticilerin onayından geçmemiş bir videoyu izlet bakalım okulda... başına neler geliyor gör. bir biyoloji öğretmeni evrim kuramından bahsetti diye başına gelmeyen kalmamıştı, hatırlatırım...
  • kafayı yediler iyice. yuh diye diye yuh kelimesinin anlamı zayıfladı bunların döneminde.

allah belanızı versin.
  • ülkenin eğitimden sorumlu bakanının eğitim adı altında izlettiklerine bakın. bunlar bir de ders videoları...
  • devamında ne geleceğini tahmin ettiğim için 4. sınıfa giden oğlumu uzaklaştırdıktan birkaç saniye sonra izlediğim görüntü.
  • abartıldığını düşünüyorum kanallarda daha beteri var ancak çocuklar için denmemeli. çocuk yayını değil.
  • oha aq, çocuk mu yetiştiriyorusunuz, ışid'e militan mı? yaa bir işi düzgün yapın kafamı kıracağım. önce idam videosu, sonra kafa kesme videosu. ziya selçuk az biraz gururun varsa istifa edersin, ama siyasal islamda istifa müessesinin kullanıldığını daha tarih yazmadı. başlık altına iktidarın kiralık itleri de damlamaya başlamış, şaşırmadık.
  • bunu derste izletsem beni meslekten atarlar aq. birileri sayın bakana komplo kuruyor.
  • sayın başkanımızdan nefret eden bir grubun komplosu başka açıklaması olamaz.
  • bu şekilde değil ama biraz daha yumuşatarak anlatılsaydı keşke,
    bu yaşta ki çocukların bu durumları anlayacağını zannetmiyorum.