• buralar abazan dolmuş yeni mekan;
    (bkz: dio.onedio.com)
  • al birisini vur ötekine, bunlar nasıl medyada yer bulmuş anlamak mümkün değil.

işte bunlar toplumun uç noktaları, bu toplumda fillerin kavgası gibi bunlar birbirine giriyor çimen misali aralarında olan bizlere oluyor.
  • "ne dekolteli, ne de pembe ojeli" dediğim öğretmen.
  • bunu yazan yobaz şu hanımefendiye bakıp iç geçirmiyorsa adam değilim ! “ bu kadın benim olmalı tv de olmamalı “ diyodur it soyu
  • once "iftira attigimiz iddiasi ile algi olusturuyorsunuz " diyen yazar sonrasinda "gogus dekolteli ogretmen" diye iftira atiyor.

kafaniza s....m sizin (daha da duzgun bir cumleyi hakletmiyorsunuz).

ısin aci tarafi bunun gibi yaratiklar o kadar cok ki. allah belanizi versin sapik din tacirleri.
  • troll başlık diye iki gündür girmiyordum. gülsem mi ağlasam mı bilemedim şimdi. ahlaksızlığın da bir sınırı var. şu öğretmen görüntüsünden çıkardığı tipoloji yemin ederim kusma isteği yarattı. sen nasıl tiksinç bir mahluksun?
  • ya bu ülkede bu yüzden kadın cinayetleri, tacizler ve daha bir sürü şey azalmıyor. arkadaşlar iş hiç komik değil. bu kadına laf atan zihniyet ile 9 yaşındaki kızla evlenilebileceğinin savunmasını yapan zihniyet aynı. ya bu nasıl bir bağnazlıktır. bu nasıl bir arap sevmeciliktir. bu toplumun kendi örf ve adetleri yerine arap örf ve adetlerini mi kabulleneceğiz. bunlar kafası siyasal islamdan güç alıyor ama 28 şubatı yapan zihniyet ile aynılar. insanların yaşama özgürlüklerine ne zaman saygı duyacağız. sinir oldum ya. nazi almanyası gibi her şey bir tabakanın istediği gibi olamaz, farklılıklar bize yeni şeyler öğretir. farklılıklar bizi değerli kılar. lanet olsun bunlar gibi zihnini araplara satan insanlara.
  • abazanlıktan fotosentez yapmaya başlayanların , ağzından salyalar akarak izlediği; bir adet ders anlatmaya çalışan eğitimci içeren videodur. size küfür bile etmek yersiz, suratınıza bile tükürmek gereksiz... meşhur hababam sınıfı- çalışkan ahmet diyaloğu ile yaklaşmalı size, gerçi ondan da anlamazsınız ki siz!
  • dekoltesi nerde lan? manyaklar?

ilk entry linkine tıklayıp kaynağa baktım. götüm daha sağlam kaynaktır! abazan pezevenk!
  • açık ve net söylüyorum; ilgili öğretmende göğüs dekoltesi gören, tırnağındaki oje dikkatini çeken akıl hastasıdır.

diksiyonu, enerjisi, beden dili, konuya hakimiyeti gayet yerinde olan öğretmendir.

dikkat çekilmesi gereken öğretmen;
    bilgisiz, vizyonsuz, itici, bakımsız, sevimsiz, sorumluluk almayan, etliye sütlüye karışmayan öğretmenlerdir!

siz arabın kültüründe boğuladurun.
    yolun açık olsun, başarılar diliyorum öğretmenim!
hesabın var mı? giriş yap