şükela:  tümü | bugün
78 entry daha
  • hayatimda gordugum en gereksiz seylerden biri. santiyeciyim. gunde belki 30 defa imalat icin giriyorum bu alana. ve her girdigimde icimden guluyorum.

"rahat rahat sevisin. cocuklara yakalanmadan gecenin bi vakti dus alin. isterseniz banyo fantezisi yapin. hadi burasi sizin oyun alaniniz" seklinde dusunceler aklima her seferinde geliyor :)

bu nedir ya hu. istanbul'da evler zaten cuk kadar oldu. bir de ebeveyn banyosu eklendi iyice hucreye dondu evler.

ne yani, isemek icin cocuklarin kullandigi banyoyu mu kullanmayacaksin? sevistikten sonra dus almaktan niye cekiniyorsun. sabah kalkinca alirsin iste. bana komik geliyor sahsen.
  • dış ticaret uzmanıyım. günde en az 30 kere ithalat/ihracat için giriyorum. sabah akşam pompa anlayacağınız.

eyyorlamam bu kadar.
  • mimarım. günde en az 30 defa o banyoları ben çiziyorum. ağzını kırarım senin, doğru konuş.
  • ev alırken, tutarken en çok dikkat ettiğim şey. ister adı ebeveyn banyosu olsun, ister küçük banyo, bir evde en azından 2 banyo, tuvalet olacak. biri en az yarım saat banyoyu kullanırken, diğerleri rahat rahat tuvaleti kullanabilsin.
  • gayet mantıklı bir ev bölümüdür.

daha da mantıklı olanı için;

(bkz: kiler)
  • bakkalım.. günde 40 tane eve giriyorum.. böyle seks odası gibim birşey. seks iyidir. yapın.
  • orta düzey gelir sahiplerinin olmazsa olmazı. önceden ebeveyn banyolu evler lüks işi zengin evlerinde olurken, olmayan evler artık alt düzey oluyor. sırada giyinme odası var. bekle bizi giyinme odası seni de orta düzeye çekeceğiz!!
  • (bkz: partnershit)
21 entry daha