şükela:  tümü | bugün
  • yapmaz benim anam babam dedigimiz tabunun bir anda yikilmasi, yas kemale erince sevinc veren, seviyo keratalar birbirini dedirten darisi cocuklarimizin basina panigi...
  • "demek hala performanslari yerinde" diye gurur duymaya da sebebiyet verecek bir durumdur. ancak genelde hersey sanildigi kadar guzel olmaz ve gelecekte psikolog kontrolunde bunun aslinda buyuk bir dert oldugu anlasilir.
  • bir dönem itiraf.com'un favori konusu olmuş hadise.
    (bkz: baskın)
  • bu devirde babana bile güvenmeyeceksin.
    edit : herkes gitmiş buralar bana kalmış. eskiden böyle miydi buralar? hep dutluktu.
  • sonrasinda cok komik diyaloglar ya$atacak olaydir. hele sevi$ilen kadin bir uvey anneyse rezalet ust boyutlardadir.

*cat*
    cocuk: ya baba $una baksana bi yaa.. aaaaa aahahahhaa ehm.
    (ayak seslerini duyan baba ayaga firlami$ boxerini bulmu$ ama giyecek zaman bulamami$tir. matadorun boga onunde pelerin tutmasi edasiyla onune tutulan boxeri giyinikmi$ izlenimi vermeye cali$arak)
    baba: eaa oglum 2 dakika sonra bakarim..
    cocuk: ahaheheahe tamahahehahha tamam..
    *cat*
    kadin: allahim osman rezil olduk cocuga ay nasil bakicam $imdi ben onun yuzunedebidibidibidibikbikbikebikesik..
    baba: bi sus be kadin bir sus beeee...
    cocuk*: ahahahah hassiktir yaaa ahahahhahaaa.
    baba: sen de sus ulaaaaaaaaan!!!!!
    cocuk: eheaeam tamam tamam...
  • - aha geldim lan. şahidimi de beraberimde getirdim. haftalardır benim için kahvede top diyodunuz, iki eliyle bi şeyi doğrultamaz diyodunuz. aha sorun benim oğlana. lan memet, ananı zigdim mi zigmedim mi? zigdim di mi?
    - evet baba...?
    - aha gördünüz olm, şimdi de siz şahitsiniz, evet dedi.
    - hüseyin efendi, biz sadece aramızda takılıyoduk yahu?
    - ben anlamam, şahitsiniz o kadar. memet, yürü git lan sen de eve.
    - çocuğun psikolojisini zigdin şimdi de.
    - doğru, şahitsiniz di mi?
    - evet.
    - ben gaçayım.
  • ebeveynlerin kavga etmesine şahit olmaktan bin kat iyidir.
  • çıktığın yere yolculuk etmek gibidir.
    bir nevi zamanda yolculuk.
    hey gidi günler hey.
  • bu olayin sonuclari acisindan ebeveyn sayisi da onemlidir. eger en yakin arkadasinizin ebeveynleri ve sizin ebeveynlerinizi beraber seks yaparken yakaladiysaniz durum daha da vahimdir.
  • babanin intikam ate$i ile yanip tutu$masina sebebiyet verecek hadise.

- kapiyi calsaydin...
    - ode$tik..