şükela:  tümü | bugün
  • pkk'nın da pkk'lının da anasını sikeyim diyen bir atatürkçü. aktroll diyen için yapacak bir şey yok, beyin ölümü gerçekleşmiş fetöcü artığı :)

edit: başlık başa *
  • düzenli olarak geçmişte sözlükte bulunan sonra kaybolan rke ve imolak isimli aktrollerin ve şu ara da primatif konjekturel'in reklamını yapan şahıstır. bunu da özellikle her gün 1-2 kez 2018 ekonomik krizi başlığında yapmaktadır. başlığı kirlettiğini düşünüyorum. tartışmalara herkesinkinden çok da farklı olmayan bir kaç katılım yapmış bu şahısları düzenli olarak gündeme getirmesinin nedenini anlamak zor değil. reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünüyor bence. aslında bunların hepsinin aynı zamanda ebolaks olduğunu düşünmemek için sebep yok.

yankı doğurmuyorsan doğurmuyorsundur kardeş, bunu kabullen bence.
  • (bkz: #81901885)
  • melek sanki çözemedim amk.
    bir iyilik yaparsın anlarız ama üzerinden baya zaman geçtikten sonra yine hatırlayıp bir daha da iyilik yaparsan eee artık yoğ amına koyim derim yani. şoklardayım.

yardım sever bir yazar. kral
  • redkitin neden sevgilisi yok ve türevi çakma milliyetçi kolpa tiplerin ayarını verebilen, onların inine girip dağıtabilen mücadeleci ruhlu bir yazardır. kendi iradesiyle konuşamayan sadece sahiplerinin onlara ezberlettikleriyle konuşan güce ve paraya tamahkar aktroller kendisini sevmez ve arkasından havlar.
  • dar kafalı onlarca akoğlancığa haddini bildirmiş bir yazardır. bunların hepsi başkalarının ezberleriyle konuşan, yandaş penguen medyası izleyip bir şey bildiğini zanneden, sözlükte insanların sinirini bozan sözlük mikrobu aktetikçiler. bu satılmışlara olan mücadelende yalnız değilsin.
  • hem esed’in, hem de ypg/pyd’nin kapatması olmayı başaran tiplerden. tsk suriye’de rejime, ruslara veya pkk’ya vurdukça bundan ses geliyor. ülkemizde uzaylı istilası olsa uzaylıyı tutacak kadar azılı dahili bedhah.

tarih kitaplarında okurduk vatana ihanet eden tipleri, hikaye gibi gelirdi. şimdi gözümüzün önündeler. kurtuluş savaşında vatana ihanet edip düşmanla beraber iş tutanlar, vakti geldiğinde nasıl istiklal mahkemelerinde yargılanıp gerekli cezayı aldılarsa, tarih elbet burada da tekerrür edecektir.
  • orospu çocuklarının içinden geçen yazar

genelde bu orospu çocukları aktroll ya da badem bıyıklı fetöcü oluyorlar.

kalemine kuvvet :)
  • hiç sevmese de kendi nick altında bir açıklama yapması zorunlu hale gelen yazardır.

evet benim eski ve tüm sanal alemde bilinen orijinal nick'im ebolax'tır. ebolax nick altına baktığınız zaman, birilerinin iddia sıçtığı gibi herhangi bir örgüt üyeliğim ile ilgili bir bilgiye ulaşamazsınız. tam tersine iyi bir müzisyen olduğum bilgisine ulaşırsınız (ayrıca entry'yi yazana da dikkat *)

her zaman söylüyorum ve söylemeye devam edeceğim; benim sosyal medya hesaplarıma ulaşmak çok kolay. gidip bana pkk ile ilgili, hadi bırakın pkk'yı hdp ile ilgili bir övgü paylaşımımı getiren kişiden özür dileyeceğim ve ekşisözlük hesabımı kendisine devredeceğim. ama bunu yapamazsa anasını si.... neyse *

bir tanım daha yapalım;

tüm pkk'lıların, pkk sempatizanlarının ve ona buna, bilip bilmeden pkk'lı yakıştırması yapanların anneciklerini hoplata hoplata siken yazardır, en azından hayali budur, bu tiplerin anneleri rüyalarını süsler *

gelelim ebolax nick'imin uçurulma olayına;

ebolax nick'i, (bkz: 22 aralık 2016 ışid'in 2 askerimizi şehit etmesi) başlığına yazdığım onlarca küfür entry'si sebebiyle uçurulmuştur. o dönem lanet yeme gibi bir durum yoktu, şimdi olsa lanet yerdim belki de bilemiyorum ama o zaman yazdıklarımı yine yazardım. bu arada bu bahsettiğim başlığın ilk hali askerlerimizin yakılarak öldürülmesi şeklindeydi. hükümete ve ışid'e, sözlük kurallarını sallamadan ettiğim hakaretler ve küfürler sonucunda ebolax nick'i leyla oldu. özellikle ışid sempatizanı kovboycukların bunu anlamasını elbette beklemiyorum *

en sevdiği renk: (bkz: siyah)

en sevdiği söz öbeği: (bkz: orospu çocuğu aktroll)

en sevdiği hayvan: birisinin içindeki hayvan. hoplatmayı çok sever bu hayvanı.

bu arada ebolax nick'inin uçurulmasını örgüt sempatizanlığına bağlayan orospu çocukları (varsa yani), ebolax nick'inin modlog'una bir baksınlar bakalım.

https://eksisozluk.com/…o=edel&o=emov&o=eres&o=erej

edit: imla.

edit2: ekleme
  • akparti nefreti olan bi hdplee. sağa sola işine gelmeyene aktroll diyen yazarcık.