şükela:  tümü | bugün
  • bu site, hesabiniza amazon gift voucher tarzi bir yontemle para yukletip onu harcatiyor. zaten cogu kitap 0.01 - 0.11 dolar arasinda oldugu icin, bir dolar yukleseniz bile bir sure idare ediyor.

bir de istek yaptiginiz durumda, eger bu kitaba erisirlerse siteye bir sonraki girdiginizde haber geliyor. 4-5 kitap icin istekte bulundum, gelismeleri bildirmeye devam edecegim

pesin edit: henuz davet kodu gonderemiyorum, hesabimin davet opsiyonu acildiginda ayrica bildirecegim.

taksitli edit: tezim icin ihtiyacim olan ve baska bir sekilde ulasamadigim 40 dolarlik bir kitabi 2 dolara bana satmis durumdalar az once. ha bu kitabi ben dolasima sokup 10 kisiye gonderirsem ne olur? muhtemelen bir noktada libgen'de bedavaya bulunacak hale gelir. ama bu amcalarin sistemi bence faydali, libgen'e istekte bulunamiyoruz ne de olsa..

son edit: artik yeni uye almadiklarini, ve mevcutlar disinda uye de almayacaklarini soyleyen grup. "bizi duyurmayin orada burada. arkadaslariniz da cok istiyorlarsa onlari ebook.wtf adresinde yonlendirin" demisler. davet kodum olmadigini belirttigim halde israrla periyodik olarak yesillendiren arkadaslara duyurulur.
  • sitede, istekte bulundugunuz falanca kitap sitemiz veritabanina girmistir yazisi login ettiginizde bir kez gorunup tiklayinca kayboluyor. notification'lara ulasacaginiz baska bir mecra yok gibi. 15 kitap istekte bulunduysaniz bir kenara istek sayfanizi kaydetmekte fayda var hangi kitap gelmis diye kafa karisikligi olmasin sonra (ozellikle de ayni kelime ile baslayan 10 tane kitap varsa listenizde...)

edit: arkadaslar yukaridaki entry'de de yazdigim uzere hala davetiye gonderemiyorum, lutfen bana bu konuda mesaj atmayin. davet hakkim gelince (gelirse) belirtecegim.
  • davetiyesini aradığım sanal kütüphane. yeşillendiren olursa memnun olurum.

not : buldum. ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim. teze isimlerini yazacağım valla. *

not 2 : sisteme giremiyorum. unable to sign in diyor. bilen varsa yeşillendirebilir mi lütfen?

not 3 ve son not : üye olduktan sonra 7 gün içerisinde 1 dolar yatırmazsanız üyeliğinizi iptal ediyorlarmış. ben yandım eller yanmasın diye belirteyim dedim. tekrar davet edebilecek olan olursa teşekkür ederim. olmazsa da canları sağ olsun.
  • sisteme istekler "wish" ve "request" olmak uzere iki ayri sekilde yapiliyor artik. "wish" grubu maalesef her tur akademik kitabin kuvvetle muhtemel icinde bulunacagi guruh, ve "siteye gelirse haber veririz ama bunlari bulmaya calismayiz" diyor ebook.farm'ci amcalar. diger grup ise kindle store'da bulunan her tur kitap. bunlardan birini isterseniz ve sitede yoksa parasini verip alip size az bir miktara satacaklar. ama bu yeni yapilanma ile beni uzduler...
  • davetiyesini aradigim site
  • benim de keşke diyerek oturup davetiye beklediğim hayır sitesidir.
  • şu doktora öğrencisine bir yardım diyerekten girmeyi beklediğim site, belki de en yararlı site.

bilgi önemli dostlar.

edit: davetiyesi olan ve gönderebilen olursa çok memnun olurum.
  • benim de davetiyesini aradigim e-book sitesidir. gonderene mutesekkir kalacagim.
  • benzer şekilde davetiyesine ihtiyaç duyduğum e-book sitesi.
  • davetiyesine ihtiyaç duyduğum sitedir.