• karanlık işlerin aydınlık adamı...ufkunda melankoli ve umudun parladığı sarp kayalıklarda sakince yürüyerek hedefinin izini sürdüğünü düşündüğüm güzel adam...kitaplarımın kapak ve içeriğinin yetenekli sanatçısı...
  • yetenekli olduğu açık görsel ve işitsel sanat üretimleri yapan biri.
  • 31 mayıs 2018'de d’art galeride ilker yaman ile birlikte "nativity in black " adlı heykel sergisini gerçekleştirecek olan yetenekli sanatçı. zirgun adlı müzikal projesi de keşfetmeye değerdir.
  • dark side'ın türkiye'deki eli gibi adam. bir tane çiçek böcek yok çizimlerinde, çiçek varsa pıçaklanmış böcek varsa içinden elyın falan çıkıyor. muhteşem bir yetenek gerçekten. hayranlıkla takip ediyorum, biraz param olunca ufak da olsa bir eserini alacağım.
  • müthiş bir yetenek. gotik ve karanlık eserleriyle insanın içinde çiçekler açıyor. (evet böyle ironik bir durum.) ınstagram sayfasi : ebrahelurci
  • çalışmalarını çok beğendiğim sanatçı ile söyleşi yapılmış. bir numaralı hayranı olarak yaymak düşer bana da.

"korku ve dinginliğin olduğu doğayı seviyorum. bunu da genelde sembolizmde buluyorum. korkunun ve dinginliğin bir arada olduğu tuhaf atmosfer bana hem olağandışı geliyor hem de büyük bir güç gibi."
  • çalışmalarını uzun süredir takip ettiğim,ekşi sözlükteki profil fotoğrafımın yaratıcısı (sandman morpheus) korku ve karanlık anlayışımın resmedicisi, saklı illustrator,cthulhu mitosu öykülerindeki auseil sokağına bir uğramış eric zann dinleme şansına ermiş sanatçıdır kendileri.ayrıca bir süredir ithakinin korku serilerine rüyalarını aktarmaktadır illustrasyonlarıyla.
    fetiş heykelleri ve çizimleri bilinen dünyanın ötesindedir. dikkatinize.
  • eserlerinde karanlık dokuyu işlemesiyle hayranlık uyandıran, ıstrancalı abdülharis paşa ve yedikuleli mansur'un 3'üncü baskısı için hazırlanan yeni kapaklar vesileyle tanışıp çalışmalarının takipçisi olduğum çizer.
  • kitap kapaklari ve bustler gibi materyalleri dark side moduna geciren saf yetenek. yeni evime cikayim urunlerinin pesinden kosturacagim.
hesabın var mı? giriş yap