şükela:  tümü | bugün
 • "-baba italyanca kursundaki o sari$ina yazildim dun, muhtemelen haftasonu cikacaz..."
  "-eeee hani ebru vardi, o ayri diyodun ipne?!"
  "-ebru baki!"
 • iş icabı her gün izlemek zorunda olduğum cnnturk'te yayınlanan parametre programının sinir bozucu sunucusu.
  bağıra bağıra konuşmasa, sürekli konukların sözünü kesip evet ben biliyorum onu, ben okudum onu diyip kendini ispatlama çabasına girmese, "biz ekonomistler" diye söze başlamasa, "günaydın diyoruzzzz" demese de keşke sadece "günaydın" dese...
  cok mu zor yaa...

  (bkz: deniz bayramoğlu)
 • dudaklarına ne yaptırmışsa dikkat verip ne dediğini dinleyemedim. üst dudağın kıvrımı kalmamış. bildiğin köfte. ekonomist ajda olmuş.
 • hakkari diyemez. 2. a'yı da kalın okur.
 • hakkında girilen entry sayısı / televizyonda gorünme süresi oranı en düşük insan.
 • parametre programındaki hallerini konuşma tarzı ve mimikleriyle itici bulduğum sunucu. hele bilal çetin ve metehan demir ikilisine söz geçince böyle dinlerken sıkılma, biliyorum ben de onları dercesine ağızını bükmesi, ben de çalıştım ödevimi yaptım gibilerinden adamlar konuşurken manasız bir şekilde iki kelime bir şey söyleyerek araya girmesi onu yapmazsa mırmır bir şeyler söylemesi...

  şimdiye kadar hiç izlemediğim yine cnntürk'de pazar günü ebru ile pazarlık adlı programını da sunuyormuş. parametreyi artık başka birine devretse de hayatın içinden her şey konseptli pazar günkü programına yönelse.
 • erdal sağlam kişisi tarafından acımasızca üzerine gidilmiş.

  http://www.beyazgazete.com/…-acik-girdi-342530.html
 • "teknik terim kullanayım ki saf zannetmesinler" kafasındaki cnn türk sunucusu. konuşmalarının arasına bol bol mesleki düzeyde ekonomik terim sıkıştırıyor. her gün o kadar çok şey söylüyor ve söyledikleri günden güne o kadar farklılık gösteriyor ki, programı bir hafta boyunca seyrettiğinizde haftanın sonunda aklınızda kalan koca bir hiç oluyor. üşenmeyip bir haftalık programını kaydedicem ve aynı gün seyredicem, o zaman bu "hiç" daha da aşikâr olacaktır.

  gerçi bu durum türkiye'deki ekonomi programlarının tümü için geçerli. karman çorman bir enformasyon bombardımanı yaratıp insanların hiçbir şeyi net şekilde anlamasına müsaade edilmiyor. bugün ak, yarın kara, ertesi gün pembe, hafta sonunda gökkuşağı. bir ülke ekonomisi bir hafta içinde ne kadar değişebilir yahu? medyanın sürekli olarak gündemi meşgul edip kafaları karıştırma çalışmalarının ekonomi birimi diyebilirim bu hanımın sunduğu parametre adlı program için.

  bir de emre alkin çıkardı bunun programına geçen sezona kadar ki akıllara zarar. bir gün euro'ya, ertesi gün altına, sonraki gün dolara yatırım yapın diyebiliyordu. haftasonu geldiğinde yatırımı olduğu gibi bırakmak daha iyi diye düşünürsünüz, o derece.

  ayrıca nasıl bir botoks yaptırıyorsa yanakları devamlı olarak şişiyor, sesi değişiyor ve kafası bedenine oranla büyüyor devamlı.
 • son derece sempatik, akıcı konuşan ve yaptığı işe hakim cnn türk ekonomi sunucusu. fakat eleştirmeden geçemeyeceğim bir huyu var; çok anlamsız yerlerde söz kesmesi. özellikle ankara bağlantılarında link hatlarındaki gecikmeden de ötürü anlamsız diyaloglar olabiliyor.

  ebru: evet bu konudaki görüşlerin nedir metehan?
  metehan: ebru şimdi bu kon...
  ebru: yani gerçek görüşlerin.
  metehan: udaki... (sessizlik) evet onu söylüyorum. bu konu gerçekten incelenm...
  ebru: kih kih kih yani gerçi sen bu konuda bizden farklı düşünüyorsun ama.
  metehan: esi gereken... (sessizlik). evet evet oraya gelicem zaten.

  ebrucuğum, burayı okuyorsan lütfen buna dikkat et. birine söz verdiysen anlamsız yere kesme, bırak konuşsun artık. yoksa program özellikle radyoda dinleyenler için çekilmez olabiliyor.

  edit: vay be, hakikaten yapmayı bıraktı.
 • bir adı da irem olan parametre programının sunucusu. fakat tam adının ebru irem baki mi yoksa irem ebru baki mi olduğunu biz izleyicilere açıklamamıştır.

hesabın var mı? giriş yap