• konusan insanlarin lafina girip espri tikistirmaya calismasi disinda bir kusuru yoktu. her sabah parametre programi ile dislerimi fircalayip, trasimi oluyordum. yazik olmus.

orada asil bir yalaka var onu gonderirler diye umit ediyordum ama yalakalarin yeri her zaman saglam, o da saglam olmadigi zamana kadar. kendilerinden onceki yalakalarin ne duruma geldiklerini bile bile boyle devam etmeleri de ayri bir ilginclik.
  • ebru baki'nin tayyip erdoğan'la dalga geçmesi ile alakalıysa yanlış karar olmuş.

ama özellikle son bir kaç yılda erdoğan'ın sözlerini gayet ciddiyetle üstüne basa basa tekrarlayıp, "ama cumhurbaşkanı böyle diyor" diye deniz zeyrek'e karşı çıkmasıyla gayet antipatimi kazanmıştı. hani cumhurbaşkanı haklı da olabilir ama onun avukatı gibi orada çıkışmak biraz komik oluyordu.
  • (bkz: overqualified)
  • ebru okul ve çalışma hayatını birlikte yürüttü. üniversiteyi ise bölüm ve okul birincisi olarak tamamladı. öğrenciyken cumhuriyet dergi’de yayınlanan dizi haber ve fotoğrafları çeşitli ödüllere layık görüldü. bu ödüller yurtdışı kurs eğitim imkanlarını da beraberinde getirdi. yazacaklarımız burada daha çok kısa keselim efem
    başarılı bir iş hayatı, her sabah kalktığımızda ailece ebru'nun gunaydin ankara demesi bizi bizden alıyor. her sabah ebruli saatleri izlemeden gecmiyoruz. ebru arasıra bir şeyler yazar telefonuna bakar ve konuşurken el hareketleri inanılmaz bazen üzülüyor bazen gülüyor duygusal habercimiz tatlı ebru sizi seviyoruz aman bizi bırakmayın tam yol devam. unutmadan o sarışın sac size yakışmıyor özüne dön ebru birde makyajinda bronzer i öbek halinde koyma çok koyuyorsun.
  • doğru söyleyenin dokuz köyden kovulduğunun kanıtıdır.
  • üzmüştür. her sabah araba'da dinlerdim kendisini. sesine o kadar alışmıştım ki şimdi o sesi duyamayacak olmak can sıkıcı. güle güle sana konuklarının lafını sürekli kesen ve olur olmaz yerde kahkaha atan güzel kadın.

not: sana kanal mı yok sıkma canını.
  • bunun için bi zamanlar yandaş diye demedik. bırakılmamış mıydı, ben mi yanlış hatırlıyorum?
  • yıllardır sabah işe giderken radyoda dinlerim. programı kötünün iyisiydi. ne olağanüstü bir haberci ne de kendi görüşlerini tamamen iktidara hizalamış, oradan nemalanan bir yandaşdı bence. öyle ya da böyle işini yapmaya çalışan, hepimiz gibi biraz boyun eğmiş biraz isyankar, mesleğini sürdürerek geçimini sağlayan biri işte. yazık olmuş.
  • anagram ile ebubakir oluyo
  • gülüşün yeterdi be ebru uyanmamıza vesile olacak. keşke saçlarına bol bol jöle sürdeydin sende
hesabın var mı? giriş yap