şükela:  tümü | bugün
  • anadolu üniversitesi'nde akademisyenmiş kendileri. sansüresansür'ün önderlerinden birisiymiş kendisi. medya kralı'nda televizyon heyecanından olsa gerek konuşamamakta.
  • sansüresansür* hareketinin aktivistlerindendir.
  • hem aktivist, hem öğretmen, hem güzel olan insandır.
  • sansüresansür hareketinin önemli insanlarından biridir. ayrıca akademisyen. ayrıca medya kralında en aklı başında konuşabilmiş kişilerinden biri.
  • bir an hiç konuşmayacak diye ödüm patladı fakat sesini duyduk sonunda. programda internet sansürü ile ilgili bi içerik olduğunu duyduktan sonra, tv yi açıp yarısından itibaren izlemeye başladım ve açık konuşayım konuşana kadar her halde konuyla alakasız, bir önceki konudan kalan bir dizi oyuncusudur diye düşünüyordum. neyse ki sesini duyduk, sevimli bir aplaymış.

tanım: akademisyen...
  • banu kaya sacmalarken salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya bakisi atti ki daha bi sevdim bu ablayi.
  • dünyanın en zeki kadınlarından biri.

gerçekten.
  • kendisini bir tek benim beğendiğimi düşünürken, sözlük ademoğlunun da benimlen aynı fikriyatı paylaşması beni namütenahi üzücü duygular içine gark etti. amma lakin ki, biz goygoyculuğumuza doymayalım ve böyle akademik ve güzel hatunları ancak televizyonda seyreyleyelim..

tanımı: dünya da gördüğüm en sansüre karşı, en tatlı, en akademik ve en avukat yanına yakışan kadını..
  • hem goze hem beyne hitab edebilmesi ile takdir ediyorum. kokenlerine olan bagliligi da ayrica takdire sayan.

ha bir de kahvalti ekibinden. her ne kadar yorgun argin gelse de geliyor denk getirdikce sohbete, kahvaltiya.

cerkezdir, karsisinda konusurken ne soylediginize ve uslubunuza dikkat etmeniz gerekir. dogru duzgun bir insandir, oturup kalkmayi, nerede ne konusacagini bildigi gibi haddini bilmeyene cevabini vermeyi de iyi bilir.

-kaptanin seyir defteri-