şükela:  tümü | bugün
  • bahçeşehir üniversitesi iktisadi idari ilimler fakültesi siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünde öğretim üyesi olan akademisyen.
  • 39 yaşında olup, güzeldir. fıstık gibidir.
    tam adı ebru şule canan sokullu'dur.
    istanbul üniversite uluslararası ilişkiler mezunudur.
    essex ve siena dan yüksek lisansı vardır.
    yine siena üniversitesinden siyaset bilimi doktorudur.
    doktora sonrası cambridge'te avrupa dış ve güvenlik politikası çalışmalarında bulunmuştur.
    10 yıldır bahçeşehir üniversitesinde çalışmakta olup doçenttir.

tanım: kitap gibi kadındır belki encyclopaedia britannica da olabilir ama hayat kitaplardan ibaret değildir.
    bir (bkz: melek subaşı) gibi yıksana ortalığı, 10 aralık 2016 beşiktaş patlamasında 38 insan niye öldü? haykırsana! bir yakının hayatını kaybetseydi orada, yine öyle pısırık gibi oturacak mıydın?
  • sokullu ailesinden mi geliyor acaba diye dusundurten bilim insani.
  • tarafsız bölgede saçmalayan öğretim üyesi. önce avrupalıların turcophobia taşımadığını söylüyor, ahmet hakan sorduğu zaman yok diyor, sonra tabii var ama homojen değil diyor.

ne diyorsun anlamıyorum. homojen bir türk düşmanlığı yokmuş. ne var o zaman?
  • olmamış. bişeyler eksik bu kadında.
  • bahçeşehir üniversitesi iktisadi idari ilimler fakültesi siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünde öğretim üyesi türk doçent. sarışın hoş bir bayandır.

http://www.bahcesehir.edu.tr/…_idari/siyaset_bilimi
  • olur da bahçeşehir üniversitesi'nde okuyacak olursanız ve ders seçme imkanınız olursa kesinlikle dersine girmemeye çalışın. akademisyen dediğinde ego olmamalı ama kendisinde maşallah tavan..