şükela:  tümü | bugün
  • ssn kalk o kadar spor yap pilates yap sonra da ortaya böyle babaanne poposu gibi görüntüler çıksın
  • bir kadın yazar tesellisi gibi gözükse de sakın erkek yazarlarımız bu duruma kanmasın. (entrylerini kontrol ettim erkek )

oğlum işin gücün yok mu senin ? ebru ablamızın götüne bak izle sadece neden derin analiz kasıyorsun ?
  • squata harcadığı zamanda yaklaşık beş yüz kitap bitirirdi. yazık.
  • (bkz: sen göt demişsin ama bu bildiğin poşet)
  • sözlükte ebru'dan daha güzel kalçası olan en az 10 kadın vardır. buna inanıyorum. gönüllü 10 kadın yeşillendirince bu mesajı editlerim.
    edit: ebru hala önde. nerde o ekşi dayanışması ha?*
  • bizi ne ilgilendirendir.
  • götü bilmem ama bacaklar skoda
  • kadınların kalçalarının yaşla birlikte bu hale geldiğini bilmeyen genç erkek arkadaşlar için hayret edilen bir fotoğraf.

genç erkek arkadaşlar bence fazla magazin haberi okumayın. 50 yaşındaki bir kadının (normalen olması gereken) bacağındaki portakal kabuğu şeysini, "hayret" diye sunan abuk subuk haberlerle kendinizi kandırırsınız.

evlendikten sonra 5-10 yıl içinde eşinizde de aynı şey olacak. bu hatun (şallı) gibi, bir tarafını yırtsa da sonuç bu!

gözünüz dışarıda da olsa, orada da aynı şey var. magazin ve gerçeği ayırt edin.

insan vücudu eskiyor. hem kadın da, hem de sizde...

not: bu başlığa neden yazdım bilmiyorum. takip edenler beni ayıplamıştır.
  • türkiyede en iyi popo şu an aleyna tilkidedir 10/10 dur