şükela:  tümü | bugün
  • eğer doğru ise, erkekleri taktıkları saatin değerine göre belirleyen (bkz: erkek dediğin rolex takar) biri için kullanılmış gayet yerinde bir cümle.

(bkz: saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar)
  • para işte amk.. insanı bu kadar karaktersiz yapabiliyor..

ızdırabını skeyim hayat ! kimlere, nelere gülüyorsun da bizi unutuyorsun...
  • bence gayet net bir şekilde söylemiş adam.
    (bkz: one night stand)
  • tabancasının teklemeye ve eskisi gibi ateş etmemeye başladığı yaşlarda acizlikten diline vurmuş bir ortayaşlı erkek söylemi.
  • doğru söyleyeni bir kez bile olsun kovmayın herhangi bir köyden. ne deseydi yani; ebru benim için çok kıymetli bi arkadaş, magazin basını yanlış yorumladı, ailece görüşüyoruz, severim, aaaahhhyyy canım ya... mı deseydi? bıktık olum bu klişelerden. herkes neyin ne olduğunu biliyor artık. bırakın dürüst olsun insanlar.

ha, ebru'da bunun altında kalmayıp " midilli atlarını çok severim, cem benim için midilliydi bindim ve bıraktım " desin, olay tatlıya bağlansın, zenginin çükü züğürdün çenesini yormasın.

debe editi; arkadaşlar bakın çok ayıp ediyorsunuz. 3. bölümü yayınlanan gardrop isimli fantastik polisiye, romantik de aynı zamanda, hikayemizi hala okuyan yok. beni debe kovalamak zorunda bırakıyorsunuz. normalde alakam olmaz şu konularla. ebru şallı'nın adını duydum ama ne iş yapar bilmem. cem yılmaz organize işler'deki mafyaydı galiba. tamam şaka. onu tanıyorum. ama yani okuyalım artık şu hikayeyi.

ı'sı olmayan gardrop başlığını aratın, beşinci entryden itibaren alt alta üç bölüm. dördüncü bölüm bu pazar. yavaş yavaş asıl hikayeye giriyoruz. hadi saygılar.
  • bence az bile demiş. adam zaten bütün mankenlere tek tek ateş etti vaktiyle. hiç hümanizm kasmaya gerek yok. ebru şallı bi dönem ev hanımı tribine girse de eski televoleleri izleyen insanlar az çok ne olduğunu bilir. bak erkek dediğin rolex takar saçmalığı ayrı konu.
  • aynı cem yılmaz demet şener için de "ben zaten demet'le yatıyordum" demişti de yer yerinden oynamıştı.*

sonra demet şener televizyonlara çıkıp " olmuş bitmiş bir şey, dile getirmenin ne anlamı var? terbiyesizlik! " minvalinde bir şeyler gevelemişti de o sırada onu izleyen kardeşim ve ben ağzı açık kalmıştık. (bkz: başkası adına utanmak)

yuh be arkadaşım, hepiniz birbirinizden iğrençsiniz. "show business" dedikleri bu muydu?...
  • (bkz: skor yapmak)
  • boş işler. ayrıca nereden cem yılmaz sözü olduğunu anlamadım. "ebru'ya ateş ettim ve unuttum" diye bir sözü mü var? bu magazin muhabiri kafası nedir arkadaş?