şükela:  tümü | bugün
  • sabah gazetesi'nin 21/02/2003 tarihli haberine göre pisipisine nijeryalının teki ile yatmış bir hatundur bu... olay şu şekilde vuku bulmuştur... lukunku galatasaray'a transfer olunca buna tıpatıp benzeyen nijeryalı fırlama genç* çakallık edip bulduğu şekilli bir kıyafet ile kendini lukunku diye tanıtarak lüks barları dolaşmaya başlamış... kızlar ilgi gırla falan... ve sonunda kabak ebru şancı'ya patlamış... "oo süper taze futbolcu düşürdüm hemi de senci, bildiğimiz senci!" diye coşku nidaları atan ebru kızımız elin nijeryalısının olduktan sonra* gerçeği öğrenince utancından şikayetçi bile olmamış*...
  • gerek gözlerini sık sık saat 11 yönüne kaydırması, gerek ağzını belerte belerte saçmalaması, gerekse abidik kıyafeti ile gündemin yeni maddesi olmaya aday rokoko.
  • okan bayülgen bu hatuna 'hadi çıkar üstünü şu masada sevişelim acayip sükse yaparsın' dese kabul eder bence.

dervişin fikri ne ise zikri de odur.
  • disko kralı'na donsuz olarak katılmıştır. görünürde yok en azından.
  • nedense gözleri beni çok korkutuyor. arada bi astral gidip gidip geliyor gibi bakıyor. cinnet geçirme haddinde gibi. ama hep.
  • sanırım programdaki kafa bi milyon olanı bu hanım. ama cidden kafa bi dünya. gözlerin kaymasını da ona bağladım ben. alkol değil başka bir şey.

edint: tiki var kesin tiki var.
  • tatlı ve seksi olmak istercesine yaptığı mimikleri ile itici olan kadın.umarım bu programı daha sonra seyreder.
  • rahatlığın doğuştan gelen bir yetenek olduğunu göstermiştir.

bir bar çıkışı, erkek arkadaşını karıştırarak başka bir zenciyle gittiği haberini -okan bayülgen istersen okumayabilirim demesine karşın-
    okumasını istemiş ve sonra içsem de karıştırmam diyerek olayı yalanlamıştır. ancak öyle relax, rahat bi tavrı var ki;
    bir takım şakalar bir takım espiriler falan.. sanki pufidiklerini giymiş yatak sohbeti yapıyor.

brezilya'da da dünya güzeli falan seçilmiş. disco kralı'ndaki bugünkü geyiğe gönderme yapalım bari;

jüri de angel cake 'leri götürmüş anlaşılan;)
  • hayvanlar gibi seksi bir kadın. o elbiseyi ben giysem gerçi ben de seksi olurum ama yine de geçerli.