• gerek gözlerini sık sık saat 11 yönüne kaydırması, gerek ağzını belerte belerte saçmalaması, gerekse abidik kıyafeti ile gündemin yeni maddesi olmaya aday rokoko.
  • nedense gözleri beni çok korkutuyor. arada bi astral gidip gidip geliyor gibi bakıyor. cinnet geçirme haddinde gibi. ama hep.
  • sanırım programdaki kafa bi milyon olanı bu hanım. ama cidden kafa bi dünya. gözlerin kaymasını da ona bağladım ben. alkol değil başka bir şey.

edint: tiki var kesin tiki var.
  • tatlı ve seksi olmak istercesine yaptığı mimikleri ile itici olan kadın.umarım bu programı daha sonra seyreder.
  • rahatlığın doğuştan gelen bir yetenek olduğunu göstermiştir.

bir bar çıkışı, erkek arkadaşını karıştırarak başka bir zenciyle gittiği haberini -okan bayülgen istersen okumayabilirim demesine karşın-
    okumasını istemiş ve sonra içsem de karıştırmam diyerek olayı yalanlamıştır. ancak öyle relax, rahat bi tavrı var ki;
    bir takım şakalar bir takım espiriler falan.. sanki pufidiklerini giymiş yatak sohbeti yapıyor.

brezilya'da da dünya güzeli falan seçilmiş. disco kralı'ndaki bugünkü geyiğe gönderme yapalım bari;

jüri de angel cake 'leri götürmüş anlaşılan;)
  • hayvanlar gibi seksi bir kadın. o elbiseyi ben giysem gerçi ben de seksi olurum ama yine de geçerli.
  • herhangi bir yeteneğe sahip olmamasının yanı sıra en ufak bir zeka pırıltısı da göstermemektedir. böyle selebriti mi olur amk.
  • twitter:

"zeki bir kadinimdir ama anlamadim biri anlatsin lost dizinde bunlar arafta kalmis ayni anda baska hayattami yasiyorlarmis???"
hesabın var mı? giriş yap