• "hakkında en çok dava açılan kişi" etiketiyle guinness rekorlar kitabına girmek amacıyla başvurmuş, daha edirne'yi aşamadan türkiye elemelerinde ilk 100'e giremediğini öğrenmişti. onunki de öyle bir rekor denemesiydi, işte.

zaten hayatındaki iki talihsizlikten biriydi bu. ikincisi ise, adnan oktar'ın fıtığını görüp, seksten soğumasıydı. ben görmeden soğudum, amk.
  • yıllar önce (doksanlarda) kendisi adnan oktar örgütünün pisliklerini ifşa ederken dinci kesim kendisine "masum bir hocaya iftira atan din düşmanı" diye saldırıyordu. bugün itibariyle ne dediyse haklı çıkmıştır.
  • (bkz: kemal sunal) tarafından destek gördüğünü (bkz: adnan oktar) tarafından 350 dava ile yıldırılıp kedicik yapılmak istendiğini anlatmış.

hatta kediciklerin estetik ameliyatlarının kendisine benzeme amacıyla yapıldığını söylemiş.

--- spoiler ---

etrafı örümcek ağı gibi sarıldı

posta gazetesinin haberine göre; 1994 yılında show tv'deki güzellik yarışmasına katıldığını, hey girl dergisine fotoğraf gönderdiğini ve yüz güzeli seçildiğini belirten şimşek, atv'de program sunmaya başladıktan sonra etrafının örümcek ağı gibi sarılmaya başladığını anlattı.

?

"benimle yaşa"

"adnan oktar, beni ekranda görmüş, delirmiş! hatta bana 'seni gazetede, televizyonda gördüm çok beğendim, pijamalarını al gel ve şahane malikanemde benimle yaşa' dedi. 'gel sana burada en güzel şartları sunacağım, en iyi markaları giyeceksin, hayatın lüksle geçecek' denilince hissettim bunların din ile işinin olmadığını" diyen şimşek, şöyle devam etti:

"onlar bana o kadar çok çektirdi ki, çocuklarıma anlatabileceğim güzel bir gençlik masalı bırakmadılar. en çok uğraştıkları kişi bendim, resmen korkunç arzu ve emelleri için yıllarca benimle savaştı. takıntı haline getirdi beni. kedicikleri estetikle çizgi film kahramanına çevirmiş. birçoğunu bana benzetmek istemiş estetikle; o kadar hastalıklı bir yapı ki bu. film olarak çeksen, çok abartılı derler izlemezler."

"bir günde beş duruşmam olabiliyordu"

şimşek, yıllarca adnan oktar'ın şantaj ve tehditlerine maruz kaldığını ve kendisine 350 dava açıldığını belirtti. "hepsini kazandım. ama öyle kötüydü ki aynı gün beş duruşmam olabiliyordu. tuzla adliyesi'ne gidip, oradan şişli ya da kumburgaz'a geçiyordum" bilgisini veren şimşek, şunları kaydetti:

"bütün günlerim adliyelerde geçiyordu. ağzımı açtığım an davalar yağıyordu. iş hayatım sekteye uğruyordu. arkadaşlarım benden uzaklaşıyordu, amaç zaten caydırmaktı. ama caymadım. son mahkemem görüldü ve abd'ye attım kendimi."

"kemal sunal evinden sefer tasıyla yemek getirdi"

abd'ye gittikten sonra adnan oktar'ın peşini bıraktığını söyleyen şimşek, gruba karşı verdiği günlerde bir tek kemal sunal'ın kendisine sahip çıktığını söyledi.

"herkes benden kaçarken bir tek o beni dizisine istedi. sahiplendi. çok şey borçluyum ona beni dinledikleri için. evinden sefer tası ile yemek getirip benimle paylaşırdı kemal ağabey."
    --- spoiler ---
  • kemal sunal'ın yardımı ne alaka diyenlere, bay kamber dizisinde birlikte oynamışlardır.
  • ne is yaptigini pek bilmiyorum ama adnan hoca denen adamla bir aralar alakasi olmus. mahkemede gobek meselesi yuzunden de gundeme gelmistir. sahsi kanaatimce tas gibi bir hatundur.
  • ceylan kedicigi simdi gunah cikartiyor da bu kadinin basina gelenleri o sirada basında gormemesi imkansizdi, kasedini mi cikarmadilar tehtit mi etmediler. tantan’in operasyonunda bu kadinin yasadiklari kamuoyu baskisi olusturdu devlette, yasadiklari insanlari etkiledi ve ilgisini cekti. neyse, gozu aydin olsun umarim bu sefer hapiste curur ednan.
  • "evliliklerinin yıpranmaması için ayrılma kararı alan ebru şimşek ile gökhan adlı..." şeklinde başlayan boşanma haberine konu olmuş kadın. o gazeteciyi alnından öpüyorum.
  • kıl kıl vjlerin kendilerinden daha kıl klipleri birer sanat şaheseriymişçesine tanıttıkları bir müzik kanalında rastlayıverdim kendisine.herşeyi denk ya hatunun birbirine bir kasetiyle sitesi eksikmiş onlar da olmuş."ağır takılalım" adında aysel gürel imzalı tadından yenmez bir şarkı eşliğinde billur gibi sesiyle ve nadide fiziğiyle ortalarda salınmakta.şan hocasının adı da(varsa tabi) adnan'dır.
  • doksanlardaki hali çok hoş olan eski manken.
  • adnan oktar itinin ağına düşmemiş nadir modellerden biri. düşmemiş ama tam gençlik yıllarında, en güzel zamanlarında, bu dini istismar eden terör örgütü kadına çektirmediği şey kalmamış. ve tabiki ağına düşürdüğü yaşları 12-40 olan farklı farklı kadınlara da...

ve bu kadın onca şey anlatmasına, çekmesine rağmen devlet ve adalet sistemimiz yine uyumuş çomar yobaz halkımız, destekledikleri örgütleri savunmak adına tehditler bile etmiş. şimdi çoğu hoca olarak görmüyor bunları ama zamanında laf bile ettirmezlerdi.

örgüte yapılan operasyondan sonra ebru şimşek'te yeniden gündeme gelip geçmişte anlatttıklarını ve verdiği çabaları anlatmış ama senelerce şu örgütün varlıgı bile olması devletin ayıbıydı onca şeyler yasandığını bilmemize rağmen.

-----ilgili linkler----
    sondakika.com

posta röportaj 2018

posta gazetesi 2021

adnan oktar'ın anlattığı kumpas olayı

90'lı yıllar, türkiye için gerçekten kayıp ve karanlık yıllar. fetöden adnan oktar'a kadar her seyi konuşsanız bile bir grup yobaz dinci hocalarını senelerce bizzat devlet desteği ile koruyup savundugundan binlerce insanı yazık etmiş örgütler bunlar ve halkımız dinle kafayı yediğinden bu tarz hasta örgütleri masum ve temiz sanmış ama bir zamanlar yanyana olanlar şimdi hiç bir şey olmamıs gibi bizleri bu örgütcüler yapıyorlar. çamur at izi kalsın misali.

ortaçağ kafalı halkımız ve ülkemiz gelişmemekte direnmeye hala devam ediyor.
hesabın var mı? giriş yap