şükela:  tümü | bugün
  • bir ordek edasiyla viyaklayarak sarki soyleyen kadin.
  • konserlerde sahneye ibo'dan once asena'nin mi yoksa onun mu cikmasinin caiz oldugu uzun sure tartisilan sahis.

ayrica (bkz: ebru yas)
  • bir dönem sanki donanma milli marşı olan ''bu sahilde, bu sahilde, bu limanda, vs...''biçiminde şarkı söyleyen kafa ütülemede üstüne az rastlanır bir ses.
  • 40 yaşında gösteren 22lik hatun.
  • bunu yazarken utaniyorum ama son klibinde gozume oldukca guzel gorunmekdedir.umarim gecici bir travmadir...
  • son derece itici bir sese sahip kişi
  • piyasaya ilk ciktiginda, saci, makyaji, sentetik kumastan daracik kiyafetleri ile umraniye dugun salonlarinin aranilan bir ismi idi olsa olsa. (umraniye kismini tamamen uydurdum, yakistirdim - ama umraniye degilse samandira'dir, o da degilse ayni ayar bir beldemizi hayal edin) cikis parcasi olan "bu sahildeegggg" sarkisindaki oluyu dirilten gicirdamasi, zaman icinde yerini "seni anan benim icin dogurmus"a birakip, "beterin beteri var" sozunu bir kisim turk halkina hatirlatti.

tanimam etmem, belki iyi bir kizcagizdir. muziginden tiksindigim icin de dinlemiyorum, ama dilegim $udur ki, balkonun onunden gecen her siyah camli $ahin veya dogan'dan ciyil ciyil sesi yukselmesin, kasetciler beynimizi yeni sarkilari ile oymasinlar.
  • ağzını iki kenarından, görünmeyen, özel yapım iki mandal tutmaktadır bunun. o sayede konuşabilmektedir lakin peltektir biraz mandallar yüzünden.