• şu pr çalışması tutsa da, herkes böyle pr çalışması yapsa. teşekkürler ebru yaşar.
  • bodrum'da tatil yapmakta olan bu gönlü güzel sanatçımız instagram'da şu videodan da görüleceği üzere etrafa çöplerini atan bu insan dışı varlıkların pisliklerini çöplerini toplamış.
    ne kadar onur duylacak davranış umarım etrafı kirleten bu mahluklar izler de utanır biraz.
  • sadece onun değil herkesin yapması gereken temizliktir.

herkes yediği boku temizlese ortada çöp kalmaz.
    amk pislikleri, yiyip sıçıp bırakıyorlar.
    çomaristan'da bunların daha kötüleri mevcut.
    çöp görmek istiyorsanız karaburun sahil, kayabaşı piknik alanı gibi yerlere de bekleriz.
    pisliğinde boğularak denize girip piknik yapıyorlar.
  • pr ise herkesi bu tur bir pr calismasina bekliyoruz.

gezen goren biri olarak soyluyorum, ege sahilleri essiz. buyuk nimet. dunyada ne denizler ne sahiller var, degil koy gormek, suyuna ayagini sokamiyorsun dogru duzgun. yabancilar ege'ye azicik benzeyen sahillerde tatil icin binlerce dolar para oduyorlar. ege'nin kiymetini bilmek zorundayiz.
  • keşke bütün ünlülerin bu şekilde videosu olsa.

gerçekten vatandaşlarımız yaşadıkları ülkeyi (evleri dışında) çöplük gibi görüyorlar. dağ başları bile çöplük haline getirilmiş. her şeyi televizyondan öğrenen ve televizyonda gördüğü her şeye inanan insanımıza, ünlülerin çevreyi temiz tutmak için yaptıkları böyle videolar gösterilse eminim etkisi beklediğimizden çok daha fazla olacaktır.
  • gizli yapsaymış diyenler neyin kafasını yaşıyor acaba. sırf entry girmek için boş boş konuşmayın aq.
  • saçma salak bir pr çalışmasına tercih edilecek çaba. samimi ya da değil, en azından bir farkındalık yaratma çabasıdır.
  • daha çok tv kişisinin, popçunun, topçunun, türlü meşhurun sahilde, ormanda, yolda bir dakika olsun çöp toplayıp sosyal medyada paylaşması lazım ki tüm gıdasını televizyondan alan yurdum insanında belki birazcık çevreye çöp atmama bilinci oluşur.
  • fazıl say temizlese haber değildir,
    ama ebru yaşar temizliyorsa haberdir.

pr çalışması denmiş. la kendi kitlesi dışındakiler "ebru yaşar çöp temizledi" diye ebru yaşar mı dinleyecek?
    aksine kendi kitlesi eleştirir, "o da pkk'lı oldu" diye, "havaalanımızı kıskandılar" diye.

"yaşa mustafa kemal paşa yaşa" diyene "pkk dışarı" diyen kafalar var bu ülkede.

kendisini kutluyorum. sen çok yaşa e mi...
  • ne amaçla yapmış olursa olsun, farkındalık yarattığı için teşekkür ederiz kendisine.
    benim sempatimi kazandı bile.
    diğer ünlülere de örnek olsun. devamı da gelsin.
hesabın var mı? giriş yap